Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Elmex Gelee gel 25 g

Léky

Elmex Gelee gel 25 g

Hodnocení: 5x
  • 3.6

Léčivý přípravek s vysokým obsahem fluoridu určený k lokální fluoridaci chrupu pro prevenci zubního kazu Léčivý přípravek s vysokým obsahem fluoridu určený k lokální fluoridaci chrupu pro prevenci zubního kazu, k léčbě počínajícího zubního kazu (remineralizaci) a ošetření citlivých zubů. Zubní gel elmex gelée ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Elmex Gelee gel 25 g koupíte i tady

Specifikace Elmex Gelee gel 25 g

Kategorie Léky
Výrobce GABA
Nejnižší cena 168 Kč

Přípravek s obsahem aminfluoridů určený k místní fluoridaci zubní skloviny. Fluoridy se díky své přilnavosti k tvrdým zubním tkáním hromadí v jejich vnějších vrstvách a snižují tak rozpustnost skloviny. Současně svým antimikrobiálním působením snižují nebo potlačují látkovou výměnu mikroorganismů v zubním plaku a zabraňují tak vzniku zubního kazu, nebo jeho vývoj zpomalují. ... a dál?

Produkt Elmex Gelee gel 25 g

Elmex Gelee gel 25 g - parametry

Název produktu: Elmex Gelee gel 25 g
Výrobce: GABA
Minimální cena: 168 Kč
Maximální cena: 220 Kč
Ušetríte až: 52 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.6 bodů z 5
Počet hodnocení: 5 x
Hodnocení:
  • 3.6
Podrobný popis:

Léčivý přípravek s vysokým obsahem fluoridu určený k lokální fluoridaci chrupu pro prevenci zubního kazu Léčivý přípravek s vysokým obsahem fluoridu určený k lokální fluoridaci chrupu pro prevenci zubního kazu, k léčbě počínajícího zubního kazu (remineralizaci) a ošetření citlivých zubů. Zubní gel elmex gelée fluoriduje, remineralizuje odvápněnou zubní sklovinu a má trvalý posilující účinek.

Dospělí

K prevenci zubního kazu se jedenkrát týdně na zubní kartáček nanese přibližně 0,5 g gelu (2 cm, což odpovídá obsahu cca 6,25 mg fluoridu) a roztírá se po povrchu zubů po dobu 2 minut. Doporučuje se nadbytek gelu vyplivnout, ale ústa se nevyplachují.

Děti ve věku 6 let a výše

K prevenci zubního kazu se jedenkrát týdně na zubní kartáček nanese přibližně 0,5 g gelu (2 cm, což odpovídá obsahu cca 6,25 mg fluoridu) a roztírá se po povrchu zubů po dobu 2 minut. Děti by přípravek neměly polykat. Po 2 minutách působení se doporučuje lehce vypláchnout ústa.

Šesti- až osmileté děti by měly přípravek používat pod dohledem rodičů.

U rizikových pacientů (např. u pacientů s ortodontickými aparáty nebo snímatelnými náhradami a u nemocných se zhoubnými nádory, kteří právě prodělávají léčbu zářením) jsou indikovány dvě až tři aplikace 0,5 g (2 cm) gelu během týdne.

Pro aplikaci na citlivé zuby se používá 1 kapka nebo nejvýše 0,5 g (2 cm) elmexu gelée 2-3x týdně v závislosti na počtu postižených ploch. Přípravek se nanáší na zuby jemným kartáčkem a roztírá se velmi jemně. Přípravek s obsahem aminofluoridů určený k místní fluoridaci zubní skloviny. - ELMEX Gelee obsahuje vysokou koncentraci fluoridů a je používán k prevenci vzniku zubního kazu. Fluoridy remineralizují dekalcifikovanou zubní sklovinu a mají trvalý zpevňující účinek. Současně svým antimikrobiálním působením snižují nebo potlačují látkovou výměnu mikroorganismů v zubním plaku a zabraňují tak vzniku zubního kazu, nebo jeho vývoj zpomalují. Přilnavost aminfluoridů ke sliznici dutiny ústní a povrchu zubů je mnohem vyšší než u anorganických fluoridů. Složení: 1 g Elmex Gelee obsahuje: aminfluorida mixta 33,19 mg (olaflurum 30,32 mg, dectaflurum 2,87 mg), natrii fluoridum 22,10 mg (odpovídá 12,5 mg fluoridu). Jak gel používat? Vytlačit asi 1 cm gelu a aplikovat jedenkrát týdně, důkladně čistit zuby po dobu 1-2 minut a nadbytek gelu se doporučuje vyplivnout. Děti by určitě neměly gel polykat. Upozornění: Není určeno pro děti do 6 let. V těhotenství a při kojení je možno Elmex gelée používat pouze na

výslovné doporučení lékaře. LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK Zdroj: www.gaba.com Elmex Gelee Zubní gel působí jako prevence zubního kazu a fluoridace zubní skloviny. Léčba počínajícího zubnío kazu (remineralizace). Profylaxe a ošetření citlivých zubních krčků. Elmex Gelee Zubní gel působí jako prevence zubního kazu a fluoridace zubní skloviny. Léčba počínajícího zubnío kazu (remineralizace). Profylaxe a ošetření citlivých zubních krčků. Návod k použití: Pro dospělé a děti od 6 let. Jednou týdně večer nanést na zubní kartáček přibl


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.