Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Elke Nürnberger: Jak získat sebedůvěru

Knihy naučná literatura

Elke Nürnberger: Jak získat sebedůvěru

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: Jak posílit svoji sebedůvěru? Jak si věřit i v obtížných obdobích? Klíčem k úspěchu je správné vnitřní nastavení, které je podmínkou přesvědčivého a suverénního vystupování. V této praktické knížce s mnoha příklady najdete osvědčené techniky sebekoučování pro získání větší sebedůvěry. Na nemnoha stránkách ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85931

Jaké má kniha
Jak získat sebedůvěru
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Elke Nürnberger: Jak získat sebedůvěru

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 65 Kč

Jak posílit svoji sebedůvěru? Jak si věřit i v obtížných obdobích? Klíčem k úspěchu je správné vnitřní nastavení, které je podmínkou přesvědčivého a suverénního vystupování. V této praktické knížce s mnoha příklady najdete osvědčené techniky sebekoučování pro získání větší sebedůvěry. Na nemnoha stránkách získáte jasně formulovaný přehled hlavních aspektů, které mají na sebedůvěru vliv. Zjistíte, z čeho pramení nedostatek sebedůvěry a co se s tím dá dělat, jaký je váš skutečný vztah k sobě samým a k ostatním, jaké » ... a dál?

Produkt Elke Nürnberger: Jak získat sebedůvěru

Elke Nürnberger: Jak získat sebedůvěru - parametry

Název produktu: Elke Nürnberger: Jak získat sebedůvěru
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 65 Kč
Maximální cena: 161 Kč
Ušetríte až: 96 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: Jak posílit svoji sebedůvěru? Jak si věřit i v obtížných obdobích? Klíčem k úspěchu je správné vnitřní nastavení, které je podmínkou přesvědčivého a suverénního vystupování. V této praktické knížce s mnoha příklady najdete osvědčené techniky sebekoučování pro získání větší sebedůvěry. Na nemnoha stránkách získáte jasně formulovaný přehled hlavních aspektů, které mají na sebedůvěru vliv, a to v přehledném výkladu bez zbytečných slov. Zjistíte, z čeho pramení nedostatek sebedůvěry a co se s tím dá dělat, jaký je váš skutečný vztah k sobě samým a k ostatním, jaké jsou vaše potřeby, co vám brání plně rozvinout své schopnosti a čeho se obáváte nebo jak na sobě stále pracovat, abyste si nově nabytou sebedůvěru udrželi. Z obsahu: O autorce 9 Předmluva 11 1. kapitola Sebedůvěra - co je a jak vzniká 13 Jistota a důvěra v budoucnost 15 Vlastní já 16 Důvěra 17 Důvěra v sebe sama 18 Pocit vlastní hodnoty 18 Jak se pozná sebevědomý člověk? 19 Sebejistá řeč těla 19 Respekt při jednání s ostatními 20 Chování v krizových situacích 20 Co získáte: Jak aktivně utvářet svůj život 21 Věřte v úspěch 21 Poradit si sám 23 Přijmout pomoc 23 Vytváření vazeb 23 Když sebedůvěra chybí 23 Neustále na sobě pracovat 24 Situace a zkušenosti 24 Různé oblasti života 25 Budování sebedůvěry nikdy nekončí 25 Nejdůležitější faktory 26 Dětství a způsob výchovy 26 Normy a hodnoty 28 Očekávání spojená se společenskou rolí 30 2. kapitola Kde jsou vaše citlivá místa? 33 Jak vnímáte sami sebe? 35 Vnímání nemusí být objektivní 35 Zkreslené vnímání sebe a ostatních 36 Slepá místa 38 Potvrzení sebeobrazu 39 Shoduje se náš sebeobraz s obrazem, jaký o nás má okolí? 41 Jak se vnímáte v porovnání s ostatními? 43 Poměřování s ostatními 43 Závislost na úsudku ostatních 45 Znáte své potřeby? 46 Sounáležitost - jedna ze základních potřeb 47 Znáte své zábrany? 48 Podřízenost a únik 48 Strach ze zahanbení 49 Zvýšená citlivost 49 Znáte svůj strach? 50 Typy strachu 50 Strategie pro zvládnutí strachu 51 Strach a potřeby 51 Strach z odmítnutí 52 Strach ze selhání 53 Ujasněte si, z čeho máte strach 55 3. kapitola Tréninkové metody pro získání sebedůvěry 59 Kdo jsem? 61 V čem se projevuje identita 61 Sebereflexe 62 Odstranění rozporů 63 Přijmout sebe samého 63 Vnímat slabosti jako silné stránky 63 Přiměřená sebekritika 64 Být realistický a odpovídat sám za sebe 65 Stanovení cílů: Co vlastně chci? 65 Naučit se akceptovat ostatní 67 Umlčet vnitřního kritika 67 Co vám říká vnitřní kritik? 68 Jak s vnitřním kritikem naložit 69 Poznat své vnitřní motivátory 69 Test: Objevte své vnitřní motivátory 70 Řeč těla: Vystupujte sebejistě 73 Změňte řeč těla 74 Hlas a mluvení 75 Fyzické rysy a vzhled 75 Změňte to, co změnit lze 75 Změňte styl oblékání 76 Dobrý pocit - i beze změny 76 Sebevědomá komunikace 76 Vědomí rovnocennosti jako základ rozhovoru 76 Jednoznačná sdělení 77 "Já-sdělení" a "ty-sdělení" 78 Ptejte se 80 Příčiny chyb v komunikaci 81 Přiměřená kritika 82 Jak se vyrovnat s odmítnutím a kritikou 83 Bojo


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.