Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Elizabeth Castro, Bruce Hyslop: HTML5 a CSS3 - Názorný průvodce tvorbou WWW stránek

Knihy

Elizabeth Castro, Bruce Hyslop: HTML5 a CSS3 - Názorný průvodce tvorbou WWW stránek

Hodnocení: 0x
 • 4

Naučte se vytvářet webové stránky díky světovému bestselleru z oblíbené edice názorných průvodců. Ovládněte nejnovější technologie, díky kterým vytvoříte atraktivní webovou prezentaci snadno a rychle.Zkušení autoři, kteří denně pracují s webovými technologiemi a mají za sebou řadu úspěšných titulů o tvorbě ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 0
skladem

Jaké má kniha
HTML5 a CSS3 - Názorný ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Elizabeth Castro, Bruce Hyslop: HTML5 a CSS3 - Názorný průvodce tvorbou WWW stránek

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 269 Kč

Naučte se vytvářet webové stránky díky světovému bestselleru z oblíbené edice názorných průvodců. Ovládněte nejnovější technologie, díky kterým vytvoříte atraktivní webovou prezentaci snadno a rychle.Zkušení autoři, kteří denně pracují s webovými technologiemi a mají za sebou řadu úspěšných titulů o tvorbě stránek, vás v jednadvaceti kapitolách postupně seznámí se všemi potřebnými postupy, jak vytvořit svou vlastní internetovou prezentaci. Nové techniky si vyzkoušíte na snadno pochopitelných a detailně » ... a dál?

Produkt Elizabeth Castro, Bruce Hyslop: HTML5 a CSS3 - Názorný průvodce tvorbou WWW stránek

Elizabeth Castro, Bruce Hyslop: HTML5 a CSS3 - Názorný průvodce tvorbou WWW stránek - parametry

Název produktu: Elizabeth Castro, Bruce Hyslop: HTML5 a CSS3 - Názorný průvodce tvorbou WWW stránek
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 269 Kč
Maximální cena: 269 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:
 • Naučte se vytvářet webové stránky díky světovému bestselleru z oblíbené edice názorných průvodců. Ovládněte nejnovější technologie, díky kterým vytvoříte atraktivní webovou prezentaci snadno a rychle.Zkušení autoři, kteří denně pracují s webovými technologiemi a mají za sebou řadu úspěšných titulů o tvorbě stránek, vás v jednadvaceti kapitolách postupně seznámí se všemi potřebnými postupy, jak vytvořit svou vlastní internetovou prezentaci. Nové techniky si vyzkoušíte na snadno pochopitelných a detailně popsaných krokových postupech, díky kterým budete rychle postupovat kupředu. Kniha je doslova prošpikována velkým množstvím praktických tipů, jak daný postup realizovat rychleji, elegantněji a efektivněji.Publikace vás mimo jiné naučí, jak:

 • Naplánovat a rozvrhnout budoucí web
 • Vytvořit základní strukturu a naplnit ji daty
 • Dodat stránkám vzhled pomocí kaskádových stylů
 • Měnit pomocí stylů rozložení prvků na stránce
 • Pracovat s formuláři, tabulkami a seznamy
 • Přidat na stránky multimediální obsah
 • Testovat a ladit webovou prezentaci
 • Zveřejnit své stránky na webuO autorech:Elizabeth Castro se věnuje tvorbě webových stránek již od roku 1987. Napsala všechna předchozí vydání této knihy, které byly přeloženy do více než 15 jazyků.Bruce Hyslop se zabývá technologiemi HTML, CSS a JavaScript, zaměřuje se na přístupnost a použitelnost webových stránek a je též autorem několika publikací o tvorbě webů.

   


Přidat recenzi pro Elizabeth Castro, Bruce Hyslop: HTML5 a CSS3 - Názorný průvodce tvorbou WWW stránek

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.