MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Eliška Suchánková: Hra a její využití v předškolním vzdělávání

Učebnice/Odborná literatura

Eliška Suchánková: Hra a její využití v předškolním vzdělávání

Hodnocení: 6x
  • 3.16667
EAN: 9788026206989

Jak rozvinout intelekt, tvořivost, emoce i společenskost předškolních dětí? Chce to hru! Eliška Suchánková: Hra a její využití v předškolním vzdělávání je ideální zejména pro pedagogy mateřských škol. Věnuje se přínosům hry pro vzdělávání dětí v předškolním věku. Předkládá nejen řadu praktických informací, ale také spoustu návodů jak vytvořit vzdělávací obsah s ohledem na věk dítěte. Stimulujte a podpořte zájem dětí o celý svět – formou hry. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.97619
skladem

Jaké má kniha
Hra a její využití v př..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Eliška Suchánková: Hra a její využití v předškolním vzdělávání

Specifikace Eliška Suchánková: Hra a její využití v předškolním vzdělávání

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 237 Kč

Předškolní věk je považován za věk hry, neboť hra tvoří základní činnost dítěte v tomto období. Prostřednictvím hry dítě poznává svět. ... a dál?

Produkt Eliška Suchánková: Hra a její využití v předškolním vzdělávání

Eliška Suchánková: Hra a její využití v předškolním vzdělávání - parametry

Název produktu: Eliška Suchánková: Hra a její využití v předškolním vzdělávání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 237 Kč
Maximální cena: 287 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.17 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
  • 3.16667
Podrobný popis:

Hra a její využití v předškolním vzdělávání - Eliška Suchánková. Předškolní věk je považován za věk hry, neboť hra tvoří základní činnost dítěte v tomto období. Prostřednictvím hry dítě poznává svět. Ve světě hry, tj. ve světě symbolů, fantazie, snů a přání uspokojuje své potřeby a vyjadřuje sebe samo, rozvíjí svůj intelekt, tvořivost, vyjadřuje emoce, socializuje se. Současné pojetí předškolního vzdělávání klade na hru dítěte velký důraz. Považuje ji za nástroj rozvíjení dětské osobnosti, za základní metodu, kterou je třeba při výchově a vzdělávání dětí užívat, aby byl naplněn vzdělávací obsah kurikula. Učení hrou by mělo být prožitkové a kooperativní, mělo by být založeno na přímých zážitcích dítěte, mělo by podporovat zvídavost, radost z učení a zájem o objevování. Předškolní vzdělávání má navazovat na spontánní činnosti dítěte, jeho vlastní plány, zájmy, potřeby a vůli. V tomto duchu má dítě dále cíleně podněcovat a stimulovat tak, aby byly naplněny cíle předškolního vzdělávání. Publikace se věnuje hře dětí předškolního věku, pojednává o specificích hry a v pojetí současného předškolního vzdělávání předkládá učitelkám mateřských škol řadu praktických informací a návodů, jak integrovaný vzdělávací obsah koncipovat u dětí formou hry s ohledem na jejich věk a vývojové zvláštnosti tak, aby byl naplněn princip individualizace. Praktická rovina navazuje na teoretická východiska této problematiky doplněná o ukázky z praxe. Tato provázanost vede učitelky k hlubšímu pochopení daného tématu a tím k zefektivnění jejich práce s dětmi. Kniha je určena pedagogům mateřských škol. Mgr. Eliška Suchánková, Ph.D., působí v Ústavu pedagogických věd Fakulty humanitních studií Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, úzce spolupracuje s praxí v oblasti preprimárního i primárního vzdělávání. Hra a její využití v předškolním vzdělávání - Eliška Suchánková od nakladatelství v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Přidat recenzi pro Eliška Suchánková: Hra a její využití v předškolním vzdělávání

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Kateřina Konvalinová: Jaro, léto, podzim, zima - ve školce je pořád prima

Kateřina Konvalinová: Jaro, léto, podzim, zima - ve školce je pořád prima

Náhradní baterie AVACOM Fujitsu Siemens Esprimo Mobile V5505 Li-Ion 11,1V 4600mAh šestičlánková baterie, 205.70 x 49.40 x 21.35mm, 60.4B90T.011, 60.4B90T.021, 60.4B90T.061, 60.4P50T.011, 60.4P310.011, 60.4P311.0, 60.4P311.001, 60.4P311.011, 60.4P311.021, »

od 186 Kč

v 6 obchodech

Portál Objevování dítěte

Portál Objevování dítěte

  • 4

Knihy |

Objevování dítěte - Maria Montessori Maria Montessori začala svou pedagogickou dráhu prací s dětmi, které trpěly mentálním postižením. Docílila toho, že tyto děti složily zkoušku ze čtení a psaní určenou pro děti bez postižení. To ji podnítilo k tomu, aby »

od 350 Kč

v 6 obchodech

Deborah M. Plummer: Hry pro rozvoj všímavosti u dětí

Deborah M. Plummer: Hry pro rozvoj všímavosti u dětí

  • 4

Knihy |

Hry pro rozvoj všímavosti u dětí - Mindfulness pro děti 5-12 let - Deborah M. Plummer, Pavla Le Roch Schopnosti zaměření (focusing), uvolnění (relaxation) a soustředění (concentration) jsou klíčem k tomu, aby děti a mladí lidé byli schopni dosáhnout »

od 234 Kč

v 6 obchodech

Portál Aby nás to spolu bavilo celý rok: Prožitkové učení v mateřské škole

Portál Aby nás to spolu bavilo celý rok: Prožitkové učení v mateřské škole

  • 4

Knihy |

Aby nás to spolu bavilo celý rok - Prožitkové učení v mateřské škole - Miroslava Baxová Kniha nabízí témata, která autorka zpracovala do jednotlivých projektů. Vytvořila je na základě prožitků dětí a vycházela přitom z příběhů a pohádek, písniček, »

od 212 Kč

v 5 obchodech

Portál Od podzimu do léta pohádka k nám přilétá: Roční projekt pro MŠ

Portál Od podzimu do léta pohádka k nám přilétá: Roční projekt pro MŠ

  • 4

Knihy |

Od podzimu do léta pohádka k nám přilétá - Hana Voščeková Byla jednou jedna pohádka… přidaly se k ní další a děti si s nimi ve školce hrály od podzimu do léta. Pohádka není jen prostředek k uklidnění před spaním, ale může posloužit jako východisko pro »

od 169 Kč

v 5 obchodech

Rachel Sperry: Komunikace v problémových situacích

Rachel Sperry: Komunikace v problémových situacích

  • 4

Knihy |

Kniha – autor Rachel Sperry, 104 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá. Kniha nabízí dospělým tipy, jak pozitivně reagovat na každodenní náročné situace a problematické chování dětí ve věku od tří do osmi let. Přehledným způsobem provází učitele i »

od 161 Kč

v 5 obchodech

Zuzana Pospíšilová: Hádanky a hříčky nejen se slovíčky

Zuzana Pospíšilová: Hádanky a hříčky nejen se slovíčky

Kniha – autor Zuzana Pospíšilová, 104 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá. Kniha hádanek pro děti ve věku od 7 do 11 let se spoustou zajímavých úkolů, her a hádanek ve formě milých básniček s ilustračním obrázkem. Pomocí nich si malí čtenáři »

od 132 Kč

v 5 obchodech

Komunikace ve školní třídě

Komunikace ve školní třídě

Komunikace ve školní třídě - Klára Šeďová, Roman Svaříček, Zuzana Šalamounová. Kniha nabízí aktuální informace o tom, jak probíhá komunikace mezi učitelem a žáky. Tyto informace jsou čerpány z originálního výzkumu autorského týmu, který zahrnoval »

od 317 Kč

ve 4 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.