Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Eliška Novotná: Sociologie sociálních skupin

Učebnice/Odborná literatura

Eliška Novotná: Sociologie sociálních skupin

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Naše každodennost se odehrává v sociálních skupinách. V nich prožíváme svá přátelství a spory, v nich si druhých vážíme či je zatracujeme. V nich se máme rádi, milujeme a nenávidíme, hádáme se a pomlouváme. Ve skupinách spolupracujeme a soutěžíme, pomáháme si, ale i ubližujeme. Ve skupinách nejsme sami - a nejsme-li ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85616

Jaké má kniha
Sociologie sociálních s..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Eliška Novotná: Sociologie sociálních skupin koupíte i tady

Specifikace Eliška Novotná: Sociologie sociálních skupin

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 157 Kč

Naše každodennost se odehrává v sociálních skupinách. V nich prožíváme svá přátelství a spory, v nich si druhých vážíme či je zatracujeme. V nich se máme rádi, milujeme a nenávidíme, hádáme se a pomlouváme. Ve skupinách spolupracujeme a soutěžíme, pomáháme si, ale i ubližujeme. Ve skupinách nejsme sami - a nejsme-li sami, nebo ve dvojici, jsme... v sociální skupině. Dovolte, abychom vám představili sociální skupinu, jako jednu z forem sociální integrace. Seznamte se s jejími aktéry, jejich skupinovými pozicemi a » ... a dál?

Produkt Eliška Novotná: Sociologie sociálních skupin

Eliška Novotná: Sociologie sociálních skupin - parametry

Název produktu: Eliška Novotná: Sociologie sociálních skupin
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 157 Kč
Maximální cena: 176 Kč
Ušetríte až: 19 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Naše každodennost se odehrává v sociálních skupinách. V nich prožíváme svá přátelství a spory, v nich si druhých vážíme či je zatracujeme. V nich se máme rádi, milujeme a nenávidíme, hádáme se a pomlouváme. Ve skupinách spolupracujeme a soutěžíme, pomáháme si, ale i ubližujeme. Ve skupinách nejsme sami - a nejsme-li sami, nebo ve dvojici, jsme... v sociální skupině. Dovolte, abychom vám představili sociální skupinu, jako jednu z forem sociální integrace. Seznamte se s jejími aktéry, jejich skupinovými pozicemi a rolemi. Uvažujte o procesech skupinové strukturace, skupinovém napětí a o tom, jak spolu se skupinovým zájmem skupina vzniká, mění se a zaniká. Věnujte spolu s námi pozornost vztahům ve skupinách a mezi skupinami s důrazem na "každodennost" skupinových sociálních praktik. Zasaďte poznávání sociálních skupin do kontextu mikrosociologie a sociologického vědění. Z obsahu Úvod 1. Skupinová koheze 1.1 Skupinové potřeby 1.2 Skupinové zájmy 1.3 Skupinové hodnoty 1.4 Skupinové postoje 1.5 Skupinové normy 1.6 Skupinový kapitál 1.7 Skupinová kultura 1.8 Skupinová identita 1.9 Skupinová konformita 1.10 Skupinová koheze 2. Skupinová struktura 2.1 Skupinové pozice 2.2 Skupinové role 2.3 Skupinová struktura 2.4 Skupinová otevřenost 2.5 Skupinová efektivita 3. Skupinová dynamika 3.1 Skupinová inkluze 3.2 Skupinový vývoj 3.3 Skupinové vedení 3.4 Skupinová marginalizace 3.5 Skupinová exkluze 3.6 Skupinová dělivost 3.7 Skupinový konflikt 4. Typologie sociálních skupin 4.1 Skupiny spontánní a záměrné 4.2 Skupiny trvalé a situační 4.3 Skupiny dobrovolné a povinné 4.4 Skupiny otevřené a uzavřené 4.5 Skupiny neformální a formálnější 4.6 Skupiny malé a velké 4.7 Skupiny primární a sekundární 4.8 Skupiny referenční 5. Meziskupinové procesy a vztahy 5.1 Skupiny v sociálním prostoru 5.2 Skupiny v sociálním čase 5.3 Meziskupinový konflikt 5.4 Meziskupinové vztahy 5.5 Meziskupinová dynamika 6. Práce se sociálními skupinami 6.1 Analýza skupin 6.2 Skupinové poradenství 6.3 Komunitní práce Rejstřík Literatura Autor : Eliška Novotná, Druh sortimentu : Kniha, Sociologie sociálních skupin, Jazyk : Čeština, Počet stran : 120


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.