Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Eliška Hašková-Coolidge, Daniela Krolupperová, Miloš Kratochvíl: Draka je lepší pozdravit aneb o etiketě

Učebnice/Odborná literatura

Eliška Hašková-Coolidge, Daniela Krolupperová, Miloš Kratochvíl: Draka je lepší pozdravit aneb o etiketě

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Základy slušného chování pro malé děti v krátkých pohádkách a verších.Slušnému chování je potřeba se učit již od útlého věku. Aby ale děti neodradily suché poučky či odtažité kárání, rozhodli se autoři učit je etiketu prostřednictvím příběhů. Je v nich ukryto poselství o tom, že má člověk ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Eliška Hašková-Coolidge, Daniela Krolupperová, Miloš Kratochvíl: Draka je lepší pozdravit aneb o etiketě

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 259 Kč

... a dál?

Produkt Eliška Hašková-Coolidge, Daniela Krolupperová, Miloš Kratochvíl: Draka je lepší pozdravit aneb o etiketě

Eliška Hašková-Coolidge, Daniela Krolupperová, Miloš Kratochvíl: Draka je lepší pozdravit aneb o etiketě - parametry

Název produktu: Eliška Hašková-Coolidge, Daniela Krolupperová, Miloš Kratochvíl: Draka je lepší pozdravit aneb o etiketě
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 259 Kč
Maximální cena: 259 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Základy slušného chování pro malé děti v krátkých pohádkách a verších.Slušnému chování je potřeba se učit již od útlého věku. Aby ale děti neodradily suché poučky či odtažité kárání, rozhodli se autoři učit je etiketu prostřednictvím příběhů. Je v nich ukryto poselství o tom, že má člověk vždy slušně zdravit, prosit i děkovat, že si musí po sobě uklízet, neničit věci, dělit se s ostatními, že nemá být lhostejný ke svému okolí. Ke každému příběhu je připojen rádce pro rodiče, jak mají ratolesti dobrému chování učit, i tipy na to, jak vlastně takové dobré chování vypadá (například u stolu). A nakonec, aby se to všechno dobře pamatovalo, nechybí pěkná básnička.Vznik knihy inspirovala paní Eliška Hašková Coolidge, která v oblasti etikety pracovala pro řadu amerických prezidentů. Po r. 1989 se vrátila do Čech a snaží se i zde rozvíjet dobré vztahy mezi lidmi.Kniha má následující strukturu:o každé zásadě slušného chování pojednává krátní pohádka (vyprávěná hračkami, když děti spí)po ní si rodiče mohou rodiče s dětmi o tématu povídat. K tomu účelu je za pohádkou připraven oddíl "Pro rodiče - povídejte si s dětmi", který pro inspiraci nabízí otázkyzábavné úkoly pro děti související s tématemrekapitulace tématu - stručný souhrn v bodech základních zásada na závěr veselá básnička.Knihu nádherným (pohádkovým, snovým) způsobem ilustrovala Markéta Vydrová.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.