MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Elisabeth Verdick: Jak přežít, když mě všechno štve

Knihy naučná literatura

Elisabeth Verdick: Jak přežít, když mě všechno štve

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788026205951

Jak přežít, když mě všechno štve - Rádce pro děti, které jsou vznětlivé a neumějí udržet emoce na uzdě - Elizabeth Verdick,Marjorie Lisovskis Každý se někdy naštve. Někteří lidé zvládají svůj vztek lépe než jiní. A někteří vypadají, jako by vůbec nebyli schopni svou zuřivost zvládat. Když má dítě vztek, jeho mozek a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.73709

Jaké má kniha
Jak přežít, když mě vše..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Elisabeth Verdick: Jak přežít, když mě všechno štve

Specifikace Elisabeth Verdick: Jak přežít, když mě všechno štve

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 171 Kč

Každý se někdy naštve. Někteří lidé zvládají svůj vztek lépe než jiní. A někteří vypadají, jako by vůbec nebyli schopni svou zuřivost zvládat. Když má dítě vztek, jeho mozek a tělo reagují takhle: V hlavě se mu honí strašné věci. Chce křičet, ječet nebo řvát. Vycení zuby. Stáhne se mu žaludek. Má chuť kopat nebo dupat. Proč potřebuje tuto knihu? Knížka dítěti ukáže, jak zvládat náročné situace a jak si poradit s tím, že se mu něco nelíbí a má na něco vztek. Nejde o to nepříjemné emoce potlačovat, ale najít cestu, » ... a dál?

Produkt Elisabeth Verdick: Jak přežít, když mě všechno štve

Elisabeth Verdick: Jak přežít, když mě všechno štve - parametry

Název produktu: Elisabeth Verdick: Jak přežít, když mě všechno štve
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 171 Kč
Maximální cena: 189 Kč
Ušetríte až: 18 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jak přežít, když mě všechno štve - Rádce pro děti, které jsou vznětlivé a neumějí udržet emoce na uzdě - Elizabeth Verdick,Marjorie Lisovskis Každý se někdy naštve. Někteří lidé zvládají svůj vztek lépe než jiní. A někteří vypadají, jako by vůbec nebyli schopni svou zuřivost zvládat. Když má dítě vztek, jeho mozek a tělo reagují takhle:V hlavě se mu honí strašné věci.Chce křičet, ječet nebo řvát.Vycení zuby.Stáhne se mu žaludek.Má chuť kopat nebo dupat. Proč potřebuje tuto knihu? Knížka dítěti ukáže, jak zvládat náročné situace a jak si poradit s tím, že se mu něco nelíbí a má na něco vztek. Nejde o to nepříjemné emoce potlačovat, ale najít cestu, jak se s nimi vypořádat a přitom neublížit ostatním. Elizabeth Verdick a Marjorie Lisovskis jsou zkušené autorky knih pro děti. z kategorie Knihy | Dětská literatura | Naučná literatura pro děti od PORTÁL naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro Elisabeth Verdick: Jak přežít, když mě všechno štve

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Patricia Babtie, Jane Emerson: Dítě s dyskalkulií ve škole

Patricia Babtie, Jane Emerson: Dítě s dyskalkulií ve škole

  • 4

Knihy |

Dítě s dyskalkulií ve škole - Babtie, Patricia, Emerson, Jane Je chytré, šikovné stejně jako jeho spolužáci, ale s čísly a příklady si opravdu neví rady. Tak by se dal popsat problém dítěte s dyskalkulií. Dyskalkulie je jedna ze specifických poruch učení »

od 254 Kč

v 7 obchodech

Portál Praxe a metody rané péče v ČR: Průvodce sociálním modelem

Portál Praxe a metody rané péče v ČR: Průvodce sociálním modelem

  • 4

Knihy |

Praxe a metody rané péče v ČR - Průvodce sociálním modelem - Hradilková, Terezie a kol. Raná péče představuje významnou pomoc rodinám dětí s handicapem. Provází je prvními týdny, měsíci a roky života dítěte a pomáhá jim zprostředkovat nebo dokonce sama »

od 241 Kč

v 6 obchodech

Portál Vědci v mateřské škole 2: Aktivity pro malé badatele

Portál Vědci v mateřské škole 2: Aktivity pro malé badatele

  • 4

Knihy |

Vědci v mateřské škole 2 - Aktivity pro malé badatele - Rochovská, Ivana, Krupová, Dagmar Kam zmizí kaluže, které se dělají po dešti? Jak se můžeme zahřát, když nám je chladno? Co se stane s cukrem, který nasypeme do čaje? Odkud máme elektřinu? Podobné »

od 220 Kč

v 6 obchodech

Portál Inkluze v mateřské škole: Děti s PAS, ADHD a handicapem

Portál Inkluze v mateřské škole: Děti s PAS, ADHD a handicapem

  • 5

Knihy |

Inkluze v mateřské škole - Děti s PAS, ADHD a handicapem - Martina, Mazánková S postupnou proměnou vzdělávání se i v mateřských školách čím dál častěji setkáváme s dětmi s postižením. Jejich rodiče stojí o to, aby se děti vzdělávaly spolu se svými »

od 212 Kč

v 6 obchodech

Portál S penězi si poradím: Finanční gramotnost pro žáky 1. stupně ZŠ

Portál S penězi si poradím: Finanční gramotnost pro žáky 1. stupně ZŠ

Publikace: S penězi si poradím - Finanční gramotnost pro žáky 1. stupně ZŠ - Nováková Iva. Autorský pracovní sešit k finanční gramotnosti pro žáky základní školy je určený k procvičování základních pojmů a poznatků ze světa financí (vlastnictví, potřeby, »

od 135 Kč

v 6 obchodech

Jiřina Bednářová, Vlasta Šmardová: Diagnostika dítěte předškolního věku

Jiřina Bednářová, Vlasta Šmardová: Diagnostika dítěte předškolního věku

Publikace: Diagnostika dítěte předškolního věku - Jiřina Bednářová;Vlasta Šmardová. Publikace Diagnostika dítěte předškolního věku je zaměřena na sledování a rozvoj následujících oblastí: - motoriky, grafomotoriky - zrakového vnímání - sluchového vnímání »

od 99 Kč

v 7 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.