Elica PANDORA IX/F/90
Elica PANDORA IX/F/90

Elica PANDORA IX/F/90

od 41 490 Kč
ELICA PANDORA je ostrůvkový výsuvný odsavač par (digestoř) s novou technologií odsávání par. Jedná se urychlení proudění vzduchu, které je účinnější v zachytávání par. Tím umožňuje snížení vysunutí na pouhých 14 cm. Odsavač par (digestoř) ELICA PANDORA tak i při provozu nenarušuje design kuchyně a to i při zachování vynikající účinnosti. Odsavač je vyráběn ve dvou barevných provedeních, elegantní černé a klasickém nerezovém. Odsavač par …
Alza.cz
Za dopravu 99 Kč Skladem
41 490 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Elica PANDORA IX/F/90
Výrobce: ELICA
Minimální cena: 41 490 Kč
Maximální cena: 41 490 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0
Typ digestoře: Ostrůvkové digestoře

Parametry

Způsob odtahu: Ne

Vlastnosti

IKEA metod: Ne
S filtrem: Ne
Recirkulační: Ne

Popis produktu

ELICA PANDORA je ostrůvkový výsuvný odsavač par (digestoř) s novou technologií odsávání par. Jedná se urychlení proudění vzduchu, které je účinnější v zachytávání par. Tím umožňuje snížení vysunutí na pouhých 14 cm. Odsavač par (digestoř) ELICA PANDORA tak i při provozu nenarušuje design kuchyně a to i při zachování vynikající účinnosti. Odsavač je vyráběn ve dvou barevných provedeních, elegantní černé a klasickém nerezovém. Odsavač par (digestoř) nabízí tři rychlosti a intenzivní výkon (booster). Výkon odsávání 202 – 495m3/h a v intenzivním výkonu až 665 m3/h zajišťuje dostatečný výkon i pro náročné kulinářské vaření s hlučností od 45 – 67 db(A). Odsavač par (digestoř) je vybaven Tukovým filtrem ALU a Uhlíkovým filtrem. Užitečnou funkcí je Temporizace. Po aktivování této funkce se odsavač automaticky vypne se zpožděním. Samozřejmostí je signalizace nutnosti čištění tukových i uhlíkových filtrů. Tento odsavač par (digestoř) nelze použít s plynovou varnou deskou. Odsavač par (digestoř) ELICA PANDORA je ostrůvkovým odsavačem který využívá nejmodernější technologie vyvinuté společností ELICA ve vlastních laboratořích k uspokojení těch nejnáročnějších potřeb všech náročných uživatelů.

 • KATEGORIE: OSTRŮVKOVÉ - DOWNDRAFT
 • DOSTUPNOST: DO TÝDNE
 • ROZMĚR: ŠÍŘE 90 CM
 • BARVA: NEREZ
 • ÚPRAVA: NEREZOVÁ OCEL
 • OVLÁDÁNÍ: 3S+B DOTYKOVÉ
 • VERZE: ODTAH I RECIRKULACE
 • VÝKON: 650 M3/HOD. A VÍCE
 • MAXIMÁLNÍ VÝKON DLE IEC: 665 M3/H
 • HLUČNOST: 59 DB(A)
 • SPOTŘEBA: 275 W
 • PRŮMĚR ODTAHU: 150 MM
 • TUKOVÝ FILTR: ALU
 • UHLÍKOVÝ FILTR: SOUČÁSTÍ BALENÍ
ELICA PANDORA IX/F/90, nerez

Pořiďte si odsavač par, který slibuje nejen perfektní výkon, ale také stylový moderní design. ELICA PANDORA IX/F/90 symbolizuje ostrůvkový typ odsavače, který nabízí 3 rychlosti provozu. Pokud potřebujete výkon krátkodobě maximalizovat, můžete využít funkci booster, která ze zařízení během okamžiku vytáhne maximum. Jestliže odsavač právě nepotřebujete, lze jej jednoduše zasunout na pouhých 14 cm.

Funkce Temporizace

Po aktivování funkce Temporizace se odsavač par po určité době automaticky vypne a vy na něj nemusíte vůbec myslet.

Dvojitá filtrace

O odstranění veškerých nečistot se starají dva integrované filtry – tukový ALU filtr a uhlíkový filtr. Jakmile je přitom potřeba některý z filtrů vyčistit, upozorní vás na to praktická signalizace.

Vestavný odsavač par v energetické třídě A s elektronickým ovládáním a 3 rychlostmi výkonu + funkcí boosteru. Elica PANDORA IX/F/90 nabízí možnost práce v odtahovém i recirkulačním režimu a je vybaven tukovým filtrem ALU. Cena DATART.cz včetně DPH a služe

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.