Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ekopress Základy ekonomie sportu - Vladimír Hobza, Jaroslav Rektořík a kol.

Učebnice/Odborná literatura

Ekopress Základy ekonomie sportu - Vladimír Hobza, Jaroslav Rektořík a kol.

Hodnocení: 1x
  • 4

Tělesná kultura prostřednictvím svých subsystémů – sportu, tělesné výchovy a pohybové rekreace – celosvětově ovlivňuje svými aspekty nejen individuální lidský potenciál, ale významně působí i na životní styl moderní společnosti. Má nesporně celospolečenské konsekvence, projevující se přímými ekonomickými, ale i ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ekopress Základy ekonomie sportu - Vladimír Hobza, Jaroslav Rektořík a kol. koupíte i tady

Specifikace Ekopress Základy ekonomie sportu - Vladimír Hobza, Jaroslav Rektořík a kol.

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 232 Kč

Tělesná kultura prostřednictvím svých subsystémů – sportu, tělesné výchovy a pohybové rekreace – celosvětově ovlivňuje svými aspekty nejen individuální lidský potenciál, ale významně působí i na život ... a dál?

Produkt Ekopress Základy ekonomie sportu - Vladimír Hobza, Jaroslav Rektořík a kol.

Ekopress Základy ekonomie sportu - Vladimír Hobza, Jaroslav Rektořík a kol. - parametry

Název produktu: Ekopress Základy ekonomie sportu - Vladimír Hobza, Jaroslav Rektořík a kol.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 232 Kč
Maximální cena: 322 Kč
Ušetríte až: 90 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tělesná kultura prostřednictvím svých subsystémů – sportu, tělesné výchovy a pohybové rekreace – celosvětově ovlivňuje svými aspekty nejen individuální lidský potenciál, ale významně působí i na životní styl moderní společnosti. Má nesporně celospolečenské konsekvence, projevující se přímými ekonomickými, ale i nepřímo měřitelnými a ve svých důsledcích velmi důležitými ekonomickými výstupy. Publikace s využitím odbornosti autorského kolektivu přináší interdisciplinární pohled do ekonomie tělesné kultury a řeší její vybrané ekonomické aspekty z hlediska institucionálního, mikroekonomického, makroekonomického a veřejné ekonomie, spolu se základními otázkami regionální a komunální politiky. Kapitoly, pro které je to nezbytné, jsou doplněny case study. Publikace může sloužit jako velmi kvalitní učebnice pro studenty vysokých škol - fakult se zaměřením na hospodářskou politiku a správu, ekonomiku veřejného sektoru, tělesnou kulturu a regionální rozvoj. Stane se však i významným pomocníkem ekonomům a

manažerům, pohybujícím se v oblasti sportu, tělovýchovy a cestovního ruchu ve státním, samosprávném i soukromém sektoru. Základy ekonomie sportu - Vladimír Hobza, Jaroslav Rektořík a kol. od authora Vladimír Hobza, Jaroslav Rektořík a kol. a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.