Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ekonomika pro SŠ - Úvod (průvodce pro učitele) - 1. díl - kolektiv autorů

Učebnice/Odborná literatura

Ekonomika pro SŠ - Úvod (průvodce pro učitele) - 1. díl - kolektiv autorů

Hodnocení: 1x
  • 4

Průvodce pro učitele k učebnicové sadě Ekonomika pro střední školy – Úvod je obsáhlá metodická příručka pro učitele, která doplňuje texty učebnice a pracovní sešitu sady a napomáhá jejich efektivnímu využití. Pro každé ekonomické téma je navržen vhodný postup realizace výuky v několika krocích. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ekonomika pro SŠ - Úvod (průvodce pro učitele) - 1. díl - kolektiv autorů koupíte i tady

Specifikace Ekonomika pro SŠ - Úvod (průvodce pro učitele) - 1. díl - kolektiv autorů

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 1 071 Kč

Průvodce pro učitele k učebnicové sadě Ekonomika pro střední školy Úvod je základní pomůckou pro učitele ekonomických předmětů, kteří chtějí efektivně využívat celou učebnicovou sadu ve výuce. Průvodce je navržen do podoby učitelské knihy, tj. obsahuje všechny nezmenšené strany učebnice a pracovního sešitu doplněné o příslušné komentáře. Atypický formát (součástí jednoho listu jsou spojené vždy tři strany formátu A4: vlevo strana učebnice, vpravo odpovídající strana pracovního sešitu, mezi ně vložená metodická » ... a dál?

Produkt Ekonomika pro SŠ - Úvod (průvodce pro učitele) - 1. díl - kolektiv autorů

Ekonomika pro SŠ - Úvod (průvodce pro učitele) - 1. díl - kolektiv autorů - parametry

Název produktu: Ekonomika pro SŠ - Úvod (průvodce pro učitele) - 1. díl - kolektiv autorů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 071 Kč
Maximální cena: 1 190 Kč
Ušetríte až: 119 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Průvodce pro učitele k učebnicové sadě Ekonomika pro střední školy – Úvod je obsáhlá metodická příručka pro učitele, která doplňuje texty učebnice a pracovní sešitu sady a napomáhá jejich efektivnímu využití. Pro každé ekonomické téma je navržen vhodný postup realizace výuky v několika krocích. Pro snadnou práci se sadou jsou dále do průvodce přímo vloženy strany učebnice a pracovního sešitu, které jsou dále komentovány. Komentáře zahrnují metodická doporučení pro realizaci jednotlivých úkolů v pracovním sešitě, obsahová doplnění (další příklady, podrobnější teorie, doporučení) k učebnici, resp. správná řešení cvičení v pracovním sešitě (klíč odpovědí).

Průvodce pro učitele k učebnicové sadě Ekonomika pro střední školy – Úvod je základní pomůckou pro učitele ekonomických předmětů, kteří chtějí efektivně využívat celou učebnicovou sadu ve výuce.

Průvodce je navržen do podoby učitelské knihy, tj. obsahuje všechny nezmenšené strany učebnice a pracovního sešitu doplněné o příslušné komentáře. Atypický formát (součástí jednoho listu jsou spojené vždy tři strany formátu A4: vlevo strana učebnice, vpravo odpovídající strana pracovního sešitu, mezi ně vložená metodická strana s poznámkami; listy jsou vyjímatelné z kroužkové vazby) umožňuje učiteli rychle si připravit podklady pro danou vyučovací hodinu a tyto podklady během výuky snadno využívat.

Základní obsahový přínos průvodce pro učitele spočívá v rozvržení výuky každého tématu do několika kroků vedoucích ke stanoveným cílům. Ke každé straně učebnice a odpovídající straně pracovního sešitu jsou tak vydefinovány dva hlavní cíle na úrovni poznatků a dovedností a je naznačeno, zapojením kterých textů v učebnici a cvičení v pracovním sešitě (a v jakém pořadí) může být těchto cílů dosaženo. Upozorněno je na návaznost cílů, na výstupy předchozích a následujících vyučovacích hodin. Takto vydefinované možnosti realizace výuky tvoří první část prostřední metodické strany.

Druhou část metodické strany tvoří poznámky ke konkrétním pasážím učebnice a úkolům v pracovním sešitě. V případě učebnice se jedná o poznámky doplňující příklady k probírané teorii, příp. o poznámky rozšiřující učebnicový výklad. V případě pracovního sešitu jde o metodická doporučení pro realizaci úkolů, o návrhy vhodného řešení cvičení a odborné komentáře k těmto řešením. Na stranách pracovního sešitu je pak doplněn klíč se správnými řešeními jednotlivých úkolů.

Titul obsahuje i podrobný popis funkce a obsahu všech částí učebnice, pracovního sešitu i samotného průvodce.

Nezbytnou součástí průvodce pro učitele je konečně i podrobný seznam literatury a elektronických zdrojů využitých při tvorbě učebnicové sady.

Učebnicová řada Ekonomika pro střední školy představuje velmi ojedinělý koncept.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.