Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Egypt - Baedeker

Knihy naučná literatura

Egypt - Baedeker cena od 0 Kč

Egypt - Baedeker

Hodnocení: 1x
  • 4

Podrobný turistický průvodce v češtině, doplněný kvalitní rozkládací automapou. Cestovní průvodce z legendární řady Baedecker obsahuje: - přehled turistických zajímavostí, které si nesmíte nechat ujít - tipy na zpestření pobytu - obecný úvod - kapitoly o historii, mytologii, dějinách umění, kultuře a slavných ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Egypt - Baedeker - parametry

Název produktu: Egypt - Baedeker
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Podrobný turistický průvodce v češtině, doplněný kvalitní rozkládací automapou. Cestovní průvodce z legendární řady Baedecker obsahuje: - přehled turistických zajímavostí, které si nesmíte nechat ujít - tipy na zpestření pobytu - obecný úvod - kapitoly o historii, mytologii, dějinách umění, kultuře a slavných osobnostech - praktické informace od A-Z ( důležité adresy, doprava, nákupy, ubytování, restaurace, koupání atd. ) - tipy na výlety ( podrobně popsané výletní trasy ) - podrobné popisy turistických zajímavostí ( řazeno abecedně ) - otevírací doby, dopravní spojení - fundované informace sepsané odborníky - přes 200 doporučení a tipů, které přispějí k vydařenému pobytu - jedinečná 3D zobrazení - 77 podrobných map a plánků usnadňujících orientaci - desítky barevných fotografií Doplněno vloženou kvalitní rozkládací automapou v měřítku 1:1 000 000 doplněnou podrobným plánem Káhiry. Ilustrovaný turistický průvodce - v češtině. 3. vydání průvodce Egyptem z oblíbené řady Společník cestovatele je rozděleno po oblastech a obsahuje: - více než 1 000 barevných fotografií a ilustrací - jedinečné průřezy budov a půdorysy významných památek - přehledné trojrozměrné mapky - podrobnou mapu centra Káhiry a schéma tamní veřejné dopravy - speciální kapitoly o egyptské mytologii a historii - informace o archeologických lokalitách a nálezech, turistických zajímavostech, trzích a slavnostech - výletní plavby po Nilu, tipy na potápění v Rudém moři - pláže, řemesla, tipy na ubytování a restaurace - praktické informace pro přípravu i samotné cestování po Egyptě - slovníček základních pojmů Encyklopedický průvodce, který vám umožní maximálně využít pobyt. Oceníte ho před cestou, během návštěvy i po návratu domů. Kapesní cestovní průvodce obsahuje: - nejlepší tipy - seznam nejdůležitějších turistických atraktivit a pamětihodností, které si nesmíte nechat ujít - historický přehled - hlavní trendy a pojmy spojené s danou oblastí - popisy turistických zajímavostí v kapitolách rozdělených po jednotlivých oblastech - specializované kapitoly Jídlo a pití, Svátky a slavnosti, Sport a aktivity a Cestování s dětmi - doporučné výletní trasy - praktické pokyny od A do Z - tipy a kontakty na ubytování a stravování - 12 stránek mapového atlasu - plán centra Káhiry Oblíbený turistický průvodce v češtině. Tuto atraktivní turistickou lokalitu vám přiblíží přes 1000 barevných fotografií. V průvodci najdete praktické průřezy budov a půdorysy významných památek, přehledné mapy a plány výletů, tipy na prohlídku pyramid a starověkých hrobek a nechybí ani informace o výletních plavbách po Nilu a potápění v Rudém moři. Seznam více než 200 hotelů a restaurací vám umožní poznat speciality místní kuchyně.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.