MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Edward Albee: Kdo se bojí Virginie Woolfové?

Próza - beletrie

Edward Albee: Kdo se bojí Virginie Woolfové?

Hodnocení: 1x
 • 4
EAN: 9788087128138

Přehled Spotřební materiál HP 828 LaserJet zajišťuje vysokou firemní produktivitu. Vytvářejte prvotřídní obchodní dokumenty na lesklém barevném papíru profesionální kvality díky technologii HP ColorSphere. Zabraňte časovým ztrátám a neplýtvejte časem díky originálním tonerovým kazetám HP. Funkce • Díky originálním ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 4.85948

Jaké má kniha
Kdo se bojí Virginie Wo..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Edward Albee: Kdo se bojí Virginie Woolfové?

Čerstvá hodnocení Edward Albee: Kdo se bojí Virginie Woolfové?

 • 3

Alex K., 25. listopadu 2015

Tak mozna na tohle drama jeste nemam vek, jak nekdo poznamenal... Castecne mam pocit, ze jsem pochopila jejich existenci krizi, a castecne je ale vubec neberu. Jedno je jiste: po precteni tohoto dramatu uz clovek vi, jak nechce, aby jeho vztah dopad.


Specifikace Edward Albee: Kdo se bojí Virginie Woolfové?

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 205 Kč

Kdo se bojí Virginie Woolfové - Edward Albee Soukromý večírek, který pořádá dcera rektora univerzity Marta a její muž Jiří, kdysi nadějný historik. Hosty jsou mladí manželé biolog Nick a jeho žena Drahunka. Čtyři postavy hrají během noci kruté hry, ve kterých se probírají ta nejsoukromější témata, odkrývají se utajované komplexy, nenávisti i úzkosti. Autor tu odbourává konvence, přetvářku, ohledy i zábrany. V závěru Jiří s Martou, zbaveni svého snu, stojí spolu na pokraji něčeho, co by mohlo být začátkem. z » ... a dál?

Produkt Edward Albee: Kdo se bojí Virginie Woolfové?

Edward Albee: Kdo se bojí Virginie Woolfové? - parametry

Název produktu: Edward Albee: Kdo se bojí Virginie Woolfové?
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 205 Kč
Maximální cena: 205 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:
 • Přehled Spotřební materiál HP 828 LaserJet zajišťuje vysokou firemní produktivitu. Vytvářejte prvotřídní obchodní dokumenty na lesklém barevném papíru profesionální kvality díky technologii HP ColorSphere. Zabraňte časovým ztrátám a neplýtvejte časem díky originálním tonerovým kazetám HP. Funkce
 • Díky originálním tonerovým kazetám HP a technologii HP ColorSphere budete tisknout obchodní dokumenty a marketingové materiály v profesionální kvalitě. Získejte trvalé výsledky v kvalitě odpovídající fotografickému obchodu u široké řady papírů vyvinutých pro profesionální kancelářský tisk.
 • Udržujte nízké náklady na tisk a současně zůstaňte produktivní. Tonerové kazety HP Color LaserJet umožňují bezproblémový a stálý tisk. Zabraňte plýtvání spotřebními materiály a nákladným zpožděním s kazetami, které zajišťují výjimečnou spolehlivost.
 • Sledujte spotřebu inkoustu pomocí modulu HP Web Jetadmin a snadno doobjednávejte v rámci programu HP SureSupply. Díky automatickému odstranění krycí pásky je
 • instalace snadná a rychlá.
 • Originální tonerové kazety HP vám pomohou šetřit energii a zdroje. Předem vložené kazety znamenají méně obalových materiálů a kazety vrácené prostřednictvím programu jsou zodpovědným způsobem recyklovány. Specifikace Barvy tiskových kazet: Černá Tisková technologie: Laser Výtěžnost (černobíle): 30 000 stran Anotace k výtěžnosti v počtu stran: Skutečná výtěžnost značně závisí na tištěných obrázcích a dalších faktorech. Další informace naleznete na adrese http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies Provozní požadavky Rozsah provozní teploty: 15 až 27 °C Rozsah skladovacích teplot: -20 až 40 °C Vlhkost skladování: 10 až 95 % RH Rozměry a hmotnost Rozměry balení (š x h x v): 603 × 168 × 327 mm Hmotnost balení: 3,9 kg Co je obsahem
 • Záruka: Na tento produkt HP se poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě.
 • Co je obsaženo v krabici: Zobrazovací válec, Pokyny k recyklaci Kdo se bojí Virginie Woolfové? - Albee Edward Soukromý večírek, který pořádá dcera rektora univerzity Marta a její muž Jiří, kdysi nadějný historik. Hosty jsou mladí manželé biolog Nick a jeho žena Drahunka. Čtyři postavy hrají během noci kruté hry, ve kterých se probírají ta nejsoukromější témata, odkrývají se utajované komplexy, nenávisti i úzkosti. Autor tu odbourává konvence, přetvářku, ohledy i zábrany. V závěru Jiří s Martou, zbaveni svého snu, stojí spolu na pokraji něčeho, co by mohlo být začátkem. Vychází v edici D v překladu L. a R. Pellarových v autorské verzi z roku 2006. z kategorie Knihy | Beletrie | Ostatní beletrie | Divadelní hry | Světové divadelní hry od Artur naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Autor : Edward Albee, Druh sortimentu : Kniha, Kdo se bojí Virginie Woolfové, Jazyk : Čeština, Počet stran : 140

Recenze Edward Albee: Kdo se bojí Virginie Woolfové?

Alex K., 25. listopadu 2015Tak mozna na tohle drama jeste nemam vek, jak nekdo poznamenal... Castecne mam pocit, ze jsem pochopila jejich existenci krizi, a castecne je ale vubec neberu. Jedno je jiste: po precteni tohoto dramatu uz clovek vi, jak nechce, aby jeho vztah dopad.
Hodnocení:
 • 3
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Edward Albee: Kdo se bojí Virginie Woolfové?

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.