Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Eduard Tomáš: Pohled z druhého břehu

Knihy

Eduard Tomáš: Pohled z druhého břehu

Hodnocení: 1x
  • 4

Tři přednášky dr. Eduarda Tomáše, jež právě upoutaly vaši laskavou pozornost, vznikaly samostatně, bez zamýšlené obsahové návaznosti. Přesto dohromady tvoří logický, vnitřně provázaný celek, zaznamenávající všechny podstatné aspekty duchovní cesty - od seznámení se s nezbytnými předpoklady duchovního úspěchu a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86814
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Eduard Tomáš: Pohled z druhého břehu koupíte i tady

Specifikace Eduard Tomáš: Pohled z druhého břehu

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 144 Kč

Tři přednášky dr. Eduarda Tomáše, jež právě upoutaly vaši laskavou pozornost, vznikaly samostatně, bez zamýšlené obsahové návaznosti. Přesto dohromady tvoří logický, vnitřně provázaný celek, zaznamenávající všechny podstatné aspekty duchovní cesty - od seznámení se s nezbytnými předpoklady duchovního úspěchu a hlavními překážkami, přes analýzy a meditace až po působivé nastínění zkušenosti jednoty všeho a života v neosobnu, v bezčasovosti "druhého břehu". ... a dál?

Produkt Eduard Tomáš: Pohled z druhého břehu

Eduard Tomáš: Pohled z druhého břehu - parametry

Název produktu: Eduard Tomáš: Pohled z druhého břehu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 144 Kč
Maximální cena: 180 Kč
Ušetríte až: 36 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tři přednášky dr. Eduarda Tomáše, jež právě upoutaly vaši laskavou pozornost, vznikaly samostatně, bez zamýšlené obsahové návaznosti. Přesto dohromady tvoří logický, vnitřně provázaný celek, zaznamenávající všechny podstatné aspekty duchovní cesty - od seznámení se s nezbytnými předpoklady duchovního úspěchu a hlavními překážkami, přes analýzy a meditace až po působivé nastínění zkušenosti jednoty všeho a života v neosobnu, v bezčasovosti "druhého břehu".

A tak nezbývá, milí čtenáři, než vám popřát co nejhlubší pochopení Tomášových textů a také intenzivní procítění jejich neobyčejně silné duchovní atmosféry.

Ukázka z knihy:

"Je třeba pátrat po své pravé podstatě a snažit se si ji uvědomit. A to znamená snažit se být jako ona! Přiblížit se k ní co možná nejtěsněji.

Odmítnout nesprávný materialistický názor na sebe sama a přijmout lepší a pravdivější. A nakonec, za pomoci vlastní životní zkušenosti, přijmout názor úplně pravdivý.

Teprve když zažijeme tuto nekonečnou neomezenost, pravdu, štěstí a svobodu, s překvapením shledáme, že do ní patří i naše vlastní tělo a že ve vesmíru není vůbec nic jiného než nekonečně živý neosobní princip, nekonečně živý neosobní duch."


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.