Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Eduard Světlík, Edita Plicková: Šimonovy pracovní listy 21

Učebnice/Odborná literatura

Eduard Světlík, Edita Plicková: Šimonovy pracovní listy 21

Hodnocení: 1x
  • 4

Grafomotorické pohádky. Pracovní sešit předkládá soubor pracovních listů zaměřených na rozvoj dovedností připravujících budoucího školáka na psaní: uvolnění ruky, procvičení tahů po naznačených liniích, dokreslování. Každý pracovní list je doprovázen krátkou autorskou pohádkou, která nabízí přirozenou motivaci pro ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Eduard Světlík, Edita Plicková: Šimonovy pracovní listy 21 koupíte i tady

Specifikace Eduard Světlík, Edita Plicková: Šimonovy pracovní listy 21

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 109 Kč

Pracovní sešit předkládá soubor pracovních listů zaměřených na rozvoj dovedností připravujících budoucího školáka na psaní uvolnění ruky, procvičení tahů po naznačených liniích, dokreslování. Každý pracovní list je doprovázen krátkou autorskou pohádkou, která nabízí přirozenou motivaci pro cílenou práci s pracovním listem, dále motivy na doplňující úkoly s inspirací pro činnosti související s rozvojem grafomotrických schopností cvičení pro hmat, jemnou motoriku, uvolňující cviky. Doplněny jsou také otázky a » ... a dál?

Produkt Eduard Světlík, Edita Plicková: Šimonovy pracovní listy 21

Eduard Světlík, Edita Plicková: Šimonovy pracovní listy 21 - parametry

Název produktu: Eduard Světlík, Edita Plicková: Šimonovy pracovní listy 21
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 109 Kč
Maximální cena: 149 Kč
Ušetríte až: 40 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Grafomotorické pohádky. Pracovní sešit předkládá soubor pracovních listů zaměřených na rozvoj dovedností připravujících budoucího školáka na psaní: uvolnění ruky, procvičení tahů po naznačených liniích, dokreslování. Každý pracovní list je doprovázen krátkou autorskou pohádkou, která nabízí přirozenou motivaci pro cílenou práci s pracovním listem, dále motivy na doplňující úkoly s inspirací pro činnosti související s rozvojem grafomotorických schopností – cvičení pro hmat, jemnou motoriku, uvolňující cviky. Doplněny jsou také otázky a stručné tipy na další možnou práci s pohádkou – porozumění slyšenému textu, procvičení vyjadřování, logického myšlení, pozornosti, paměti. Eduard Světlík je spisovatel, překladatel a hudebník. Publikoval mnoho děl – povídky, básně, román, odborné publikace z oblasti literární teorie. Edita Plicková je známá ilustrátorka dětských knih. kniha, Šimonovy pracovní listy 21, Grafomotorické pohádky, Edita Plicková, Eduard Světlík, PORTÁL


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.