Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen EDIS Obyčajné diferenciálne rovnice - Josef Diblík, Miroslava Růžičková

Učebnice/Odborná literatura

EDIS Obyčajné diferenciálne rovnice - Josef Diblík, Miroslava Růžičková

Hodnocení: 1x
  • 4

Táto učebnica si kladie za cieľ byť oporou v prvých krokoch pri štúdiu základov obyčajných diferenciálnych rovníc. Výber látky, zahrnutej do textu, bol motivovaný osnovami predmetu obyčajné diferenciálne rovnice pre študentov odboru aplikovaná matematika na Fakulte prírodných vied Žilinskej univerzity v Žiline, kde ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83158

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace EDIS Obyčajné diferenciálne rovnice - Josef Diblík, Miroslava Růžičková

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 474 Kč

Táto učebnica si kladie za cieľ byť oporou v prvých krokoch pri štúdiu základov obyčajných diferenciálnych rovníc. Výber látky, zahrnutej do textu, bol motivovaný osnovami predmetu obyčajné diferenciálne rovnice pre študentov odboru aplikovaná matematika na Fakulte prírodných vied Žilinskej univerzity v Žiline, kde je tento predmet dlhodobo prednášaný. Aprobácia niektorých častí knihy prebiehala i na Fakultě elektrotechniky a komunikačních technologií Vysokého učení technického v Brně v rámci prednášok z » ... a dál?

Produkt EDIS Obyčajné diferenciálne rovnice - Josef Diblík, Miroslava Růžičková

EDIS Obyčajné diferenciálne rovnice - Josef Diblík, Miroslava Růžičková - parametry

Název produktu: EDIS Obyčajné diferenciálne rovnice - Josef Diblík, Miroslava Růžičková
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 474 Kč
Maximální cena: 559 Kč
Ušetríte až: 85 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Táto učebnica si kladie za cieľ byť oporou v prvých krokoch pri štúdiu základov obyčajných diferenciálnych rovníc. Výber látky, zahrnutej do textu, bol motivovaný osnovami predmetu obyčajné diferenciálne rovnice pre študentov odboru aplikovaná matematika na Fakulte prírodných vied Žilinskej univerzity v Žiline, kde je tento predmet dlhodobo prednášaný. Aprobácia niektorých častí knihy prebiehala i na Fakultě elektrotechniky a komunikačních technologií Vysokého učení technického v Brně v rámci prednášok z diferenciálnych rovníc pre študentov magisterského štúdia... Josef Diblík, Miroslava Růžičková Obyčajné diferenciálne rovnice - Josef Diblík, Miroslava Růžičková od authora Josef Diblík, Miroslava Růžičková a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.