Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Edgar Allan Poe: Fantastické príbehy Fantastic tales

Próza - beletrie

Edgar Allan Poe: Fantastické príbehy Fantastic tales

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Fantastické príbehy Fantastic tales - Edgar Allan Poe. Zdokonaľte si znalosť anglického jazyka nevšedným spôsobom! Dvojjazyčné spracovanie poviedok Edgara Alana Poa - na ľavej strane je pôvodný text a vpravo preklad do slovenčiny - uľahčuje prácu s knihou a odpadá tak zdĺhavé vyhľadávanie slovíčok v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Edgar Allan Poe: Fantastické príbehy Fantastic tales

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 88 Kč

Zdokonaľte si znalosť anglického jazyka nevšedným spôsobom! Dvojjazyčné spracovanie poviedok Edgara Alana Poa - na ľavej strane je pôvodný text a vpravo preklad do slovenčiny - uľahčuje prácu s knihou a odpadá tak zdĺhavé vyhľadávanie slovíčok v slovníku! Menej časté výrazy, ustálené frázy alebo slovné spojenia sú v pôvodnom aj preloženom texte zvýraznené. ... a dál?

Produkt Edgar Allan Poe: Fantastické príbehy Fantastic tales

Edgar Allan Poe: Fantastické príbehy Fantastic tales - parametry

Název produktu: Edgar Allan Poe: Fantastické príbehy Fantastic tales
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 88 Kč
Maximální cena: 110 Kč
Ušetríte až: 22 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Fantastické príbehy Fantastic tales - Edgar Allan Poe. Zdokonaľte si znalosť anglického jazyka nevšedným spôsobom!

Dvojjazyčné spracovanie poviedok Edgara Alana Poa - na ľavej strane

je pôvodný text a vpravo preklad do slovenčiny - uľahčuje prácu s

knihou a odpadá tak zdĺhavé vyhľadávanie slovíčok v slovníku! Menej

časté výrazy, ustálené frázy alebo slovné spojenia sú v pôvodnom aj

preloženom texte zvýraznené. Publikace: Fantastické príbehy Fantastic tales - Edgar Allan Poe. Publikace: Fantastické příběhy / Fanstastic Tales - edice Zrcadlo - dvojjazyčné čtení - 3. vydání - Edgar Allan Poe. Bilingvní texty. Dvojjazyčné čtení.

Fantastické příběhy – Černý kocour, Zrádné srdce, Sud Amontillada,

Oválný portrét, Maska rudé smrti a Na slovíčko s mumií od Edgara

Allana Poea.. Publikace: Fantastické příběhy / Fanstastic Tales - edice Zrcadlo - dvojjazyčné čtení - 3. vydání - Edgar Allan Poe. Text Edgara Alana Poea zpracovaný zrcadlovým způsobem - na levé straně je původní text, na pravé straně pak překlad do češtiny, čímž odpadá pracné a zdlouhavé hledání ve slovníku. Méně obvyklé výrazy, ustálená rčení nebo slovní spojení jsou navíc v původním i přeloženém textu zvýrazněny.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.