Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Edelsa Grupo Didascalia, S.A. EMBARQUE 2 PROFESOR - ALONSO, M., PRIETO, R.

Učebnice/Odborná literatura

Edelsa Grupo Didascalia, S.A. EMBARQUE 2 PROFESOR - ALONSO, M., PRIETO, R.

Hodnocení: 1x
  • 4

čtyřdílný ucelený učební soubor je určený dospívajícím a dospělým studentům na gymnáziu, JŠ a SŠ ; plně odpovídá podmínkám Společného evropského referenčního rámce pro jazyky a současným trendům výuky   rozsah učebnice 1. a 2. dílu odpovídá zhruba 2 letům výuky na střední škole (3 a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Edelsa Grupo Didascalia, S.A. EMBARQUE 2 PROFESOR - ALONSO, M., PRIETO, R. koupíte i tady

Specifikace Edelsa Grupo Didascalia, S.A. EMBARQUE 2 PROFESOR - ALONSO, M., PRIETO, R.

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 413 Kč

Metodologie pro učitele, cíle každé aktivity, detailní popis práce ve třídě i individuální práce studenta, série nápadů k využití při výuce, které rozvíjejí a automatizují vnímání informací a mluvnických jevů.Autor: Montserrat Alonso Cuenca; Rocío PrietoRok vydání: 2012Vazba: Brožovaná bez přebalu leskláRozměry: 280,0 x 210,0 x 0,0 ... a dál?

Produkt Edelsa Grupo Didascalia, S.A. EMBARQUE 2 PROFESOR - ALONSO, M., PRIETO, R.

Edelsa Grupo Didascalia, S.A. EMBARQUE 2 PROFESOR - ALONSO, M., PRIETO, R. - parametry

Název produktu: Edelsa Grupo Didascalia, S.A. EMBARQUE 2 PROFESOR - ALONSO, M., PRIETO, R.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 413 Kč
Maximální cena: 833 Kč
Ušetríte až: 420 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

čtyřdílný ucelený učební soubor je určený dospívajícím a dospělým studentům na gymnáziu, JŠ a SŠ ; plně odpovídá podmínkám Společného evropského referenčního rámce pro jazyky a současným trendům výuky   rozsah učebnice 1. a 2. dílu odpovídá zhruba 2 letům výuky na střední škole (3 a vícehodinová týdenní dotace)   moderní a aktuální témata z každodenního života jsou živá a zajímavá, informace, které je doplňují, jsou vybrány velmi dobře a vhodně zasazeny do kontextu probírané látky  aktivním způsobem a v kontextu jsou rozvíjeny všechny jazykové dovednosti receptivní i produktivní (čtení, psaní a mluvený projev)   témata se prolínají se zapojením moderních technologií (blogy, fóra, e-mail, atp.); učebnice mají internetové vstupy pro učitele i studenta: přepis poslechových cvičení, modelové testy, další cvičení   doprovodné texty z reálií, kulturní a jiné oblasti jsou velmi dobře postavené, srozumitelné, opět s podporou na Zona  estudiante na www.edelsa.es a jiných doporučených adres    předností 1. a 2. dílu  je i přehledné barevné rozlišení jako u 1. dílu: (modrá barva = slovní zásoba a její funkce, červeně je vyznačena gramatika a žlutou barvou pak společensko kulturní témata a informace z hispánského světa) a  účelné a přehledné využití postranních lišt (Sábes que ..., Expresar ., Gramática) a zápatí pro Acción. Embarque 1 a Embarque 2 zachovávají stejnou strukturu (rozdíl pouze v počtu modulů) součástí učebnic je závěrečný celkový přehled mluvnice ( Resumen de gramática ) (curso de espaol lengua extranjera) Informationen zur Reihe:

Einsteigen und sofort ablegen Das vierbändige Lehrwerk Embarque ermöglicht individuelles und dynamisches Lernen. Schritt für Schritt können die Lernenden ihre sprachlichen Fertigkeiten erweitern, ohne dabei "über Bord zu gehen". Klar Embarque ist in klare kompetenzorientierte Sequenzen eingeteilt. Eine gleichmäßige Progression sorgt für Sicherheit und Beständigkeit. Vielfältig Das Lehrwerk ist für verschiedene Lernertypen und Lernstile einsetzbar. Es regt zu vielfältigen Aktivitäten für den Kursraum an und liefert ein reichhaltiges Zusatzangebot für die Einzelarbeit und Lektürephasen. Lebensnah Embarque orientiert sich an der Lebenswirklichkeit Erwachsener und bildet die soziokulturelle Wirklichkeit in Spanien und Lateinamerika ab. Jeder Band ist modular aufgebaut. Zum Festigen, Wiederholen und selbstständigen Anwenden:

Themeneinführungen Wortschatzarbeit Grammatikstrukturen Mündliche und schriftliche Kommunikationsübungen Vorschläge für Tagebucheinträge Konversationsthemen

Jedes Niveau A1 - B2 umfasst:

Kursbuch, Arbeitsbuch,

Libro del profesor mit Audio-CD sowie ein umfangreiches Online-Angebot mit eigenem Lernerbereich (

Zona estudiante

) und Kursleiterbereich (

Sala de profesores

).

Publikace: Embarque 2


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.