Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Edelsa Grupo Didascalia, S.A. Código ELE 1 /UČ/

Učebnice/Odborná literatura

Edelsa Grupo Didascalia, S.A. Código ELE 1 /UČ/

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice má vstupní 0. lekci a 6 modulů po 2 lekcích. Je dobře metodicky zpracovaná, moderní a aktuální, jak ve výběru témat, tak v celkovém uspořádání. V porovnání s oblíbenou a stále používanou učebnicí Chicos Chicas, od stejné autorky, má Código dva nové oddíly - výchovu k občanství a mezipředmětový prostor ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Edelsa Grupo Didascalia, S.A. Código ELE 1 /UČ/ koupíte i tady

Specifikace Edelsa Grupo Didascalia, S.A. Código ELE 1 /UČ/

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 434 Kč

Učebnice má vstupní 0. lekci a 6 modulů po 2 lekcích. Je dobře metodicky zpracovaná, moderní a aktuální, jak ve výběru témat, tak v celkovém uspořádání. V porovnání s oblíbenou a stále používanou učeb ... a dál?

Produkt Edelsa Grupo Didascalia, S.A. Código ELE 1 /UČ/

Edelsa Grupo Didascalia, S.A. Código ELE 1 /UČ/ - parametry

Název produktu: Edelsa Grupo Didascalia, S.A. Código ELE 1 /UČ/
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 434 Kč
Maximální cena: 729 Kč
Ušetríte až: 295 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice má vstupní 0. lekci a 6 modulů po 2 lekcích. Je dobře metodicky zpracovaná, moderní a aktuální, jak ve výběru témat, tak v celkovém uspořádání. V porovnání s oblíbenou a stále používanou učebnicí Chicos Chicas, od stejné autorky, má Código dva nové oddíly - výchovu k občanství a mezipředmětový prostor věnovaný vztahům mezi španělštinou a ostatními vyučovanými předměty. Systematicky po každé 2. lekci je také zařazeno celkové shrnutí "nyní už umím"a "připravuji se na zkoušku". Všechny oddíly ke zvládnutí základních kompetencí (poslech-porozumění-výklad-mluvnice-procvičení-komunikace ve třídě) jsou následně rozvíjeny, procvičovány a hodnoceny. Žáci by měli mít pocit, že se v krátké době hodně naučili a rychle postoupili kupředu. Na konci učebnice je složka doplňkových aktivit, přehled mluvnice s obrázky a příkladovými větami a přepis nahrávek z CD audio. Código ELE 1 es un curso de espaol especialmente diseado para jóvenes adolescentes que cubre los contenidos del nivel A1+ del MCER. El libro se compone de 6 unidades, con dos lecciones cada una, que incluyen tres secciones complementarias: Educación para la ciudadanía: propone un aprendizaje en valores. Espacio interdisciplinar: relaciona los contenidos de la clase de espaol con otras asignaturas. Preparo mi examen: ayuda a los estudiantes a prepararse para pasar con éxito exámenes oficiales. Al final del libro se encuentra un resumen gramatical y la carpeta de actividades complementarias donde se presentan seis proyectos interculturales, tres lecturas graduadas y tres juegos. El libro incluye un CD con el libro digitalizado para trabajar con ordenador. (Espaol lengua extranjera : curso para adolescentes. Libro del alumno)


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.