Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen EARTH SAVE CZ Cesty z nemocné společnosti

Učebnice/Odborná literatura

EARTH SAVE CZ Cesty z nemocné společnosti

Hodnocení: 2x
  • 4

Publikace: Cesty z nemocné společnosti - Sociálně psychologická studie - Erich Fromm. "Být šťastný znamená konzumovat stále novější a lepší zboží, filmy, hudbu, požitky, sex, alkohol a cigarety . . . Každý je ,šťastný', jenom už nic necítí, nedokáže rozumně myslet a neumí už milovat." Tato kniha je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace EARTH SAVE CZ Cesty z nemocné společnosti

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 318 Kč

Být šťastný znamená konzumovat stále novější a lepší zboží, filmy, hudbu, požitky, sex, alkohol a cigarety . . Každý je šťastný, jenom už nic necítí, nedokáže rozumně myslet a neumí už milovat. Tato kniha je pokračováním slavného díla Strach ze svobody, ve kterém se jeho autor Erich Fromm, velký humanistický psycholog a sociolog pokouší ukázat, že totalitární systémy apelují na hlubokou skrytou touhu v člověku utéci před svobodou. Současný moderní člověk, osvobozený od vazeb středověku , ještě ale není » ... a dál?

Produkt EARTH SAVE CZ Cesty z nemocné společnosti

EARTH SAVE CZ Cesty z nemocné společnosti - parametry

Název produktu: EARTH SAVE CZ Cesty z nemocné společnosti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 318 Kč
Maximální cena: 328 Kč
Ušetríte až: 10 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Cesty z nemocné společnosti - Sociálně psychologická studie - Erich Fromm. "Být šťastný znamená konzumovat stále novější a lepší zboží, filmy, hudbu, požitky, sex, alkohol a cigarety . . . Každý je ,šťastný', jenom už nic necítí, nedokáže rozumně myslet a neumí už milovat." Tato kniha je pokračováním slavného díla Strach ze svobody, ve kterém se jeho autor Erich Fromm, velký humanistický psycholog a sociolog pokouší ukázat, že totalitární systémy apelují na hlubokou skrytou touhu v člověku - utéci před svobodou. Současný moderní člověk, osvobozený od vazeb středověku , ještě ale není dostatečně svobodný k vybudování smysluplného života, založeného na rozumu a lásce, a proto se tak často podřizuje vůdci, rase nebo státu. Kniha Cesty z nemocné společnosti pak ukazuje, že život v dnešní demokracii je v mnoha ohledech také útěkem před svobodou. Autorova analýza tohoto zvláštního útěku, pro kterou je klíčovým pojmem odcizení, tvoří jádro jeho studie. Publikace: Cesty z nemocné společnosti - Sociálně psychologická studie - Erich Fromm.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.