Srovnání cen » Domácnost a kancelář » Vysavače » Srovnání cen Dyson DC52 Animal Turbine ERP

Vysavače

Dyson DC52 Animal Turbine ERP

Hodnocení: 2x
  • 3.5

Jediný vysavač bez údržby nebo výměny filtrů bez nutnosti kupovat sáčky a bez ztráty sacího výkonu. Navržen pro těžké úlohy. Zachycuje vlákna a zašlapanou špínu. S rotačním turbo kartáčem s karbonovými vlákny a tuhými nylonovými štětinami na odstraňování jemného prachu z hladkých podlah i zašlapané nečistoty z ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.44333
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Dyson DC52 Animal Turbine ERP v kostce

Průměrné hodnocení

3,5
  • 3.5

Na základě 2 hodnocení

70% zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Dyson DC52 Animal Turbine ERP

  • Máme doma pejsky, žádný vysavač to nezvládal, ale tenhle naprosto dokonale a s přehledem!!!

Specifikace Dyson DC52 Animal Turbine ERP

Kategorie Vysavače
Výrobce DYSON
Nejnižší cena 13 999 Kč
Požadované vlastnosti Antibakteriální
Využití Pro alergiky

Jediný vysavač bez údržby nebo výměny filtrů bez nutnosti kupovat sáčky a bez ztráty sacího výkonu. Navržen pro těžké úlohy. Zachycuje vlákna a zašlapanou špínu. S rotačním turbo kartáčem s karbonovými vlákny a tuhými nylonovými štětinami na odstraňování jemného prachu z hladkých podlah i zašlapané nečistoty z koberců. Navíc je dodáván s Tangle free mini kartáčem na čalounění a s flexibilní hubicí na parkety. Konstantní sací výkon a vysoce účinná filtrace díky cyklonové technologii Dyson Cinetic™. Podlahové » ... a dál?

Produkt Dyson DC52 Animal Turbine ERP

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


ETA 3446 90000

ETA 3446 90000

od 3 574 Kč

CONCEPT VP-4120

CONCEPT VP-4120

od 2 428 Kč

ZELMER ZVC425HT

ZELMER ZVC425HT

od 2 325 Kč

ETA 2446 90000

ETA 2446 90000

od 2 771 Kč

SENCOR SVC 1030

SENCOR SVC 1030

od 1 960 Kč

Novinky z okolí


DYSON DS-216715-01

DYSON DS-216715-01

od 10 999 Kč

Dyson Digital Slim

Dyson Digital Slim

od 8 799 Kč

Dyson V6 Total Clean

Dyson V6 Total Clean

od 11 582 Kč

Dyson V6 Animal Pro

Dyson V6 Animal Pro

od 11 549 Kč

Dyson DC42 Allergy

Dyson DC42 Allergy

od 11 409 Kč

Dyson DC52 Animal Turbine ERP - parametry

Název produktu: Dyson DC52 Animal Turbine ERP
Výrobce: DYSON
Minimální cena: 13 999 Kč
Maximální cena: 15 020 Kč
Ušetríte až: 1 021 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Požadované vlastnosti Antibakteriální
Využití Pro alergiky
Podrobný popis:
  • Jediný vysavač bez údržby nebo výměny filtrů bez nutnosti kupovat sáčky a bez ztráty sacího výkonu. Navržen pro těžké úlohy. Zachycuje vlákna a zašlapanou špínu. S rotačním turbo kartáčem s karbonovými vlákny a tuhými nylonovými štětinami na odstraňování jemného prachu z hladkých podlah i zašlapané nečistoty z koberců. Navíc je dodáván s Tangle free mini kartáčem na čalounění a flexibilní hubicí na parkety. Konstantní sací výkon a vysoce účinná filtrace díky cyklonové technologii Dyson Cinetic™. Podlahové vysavače s technologií Dyson Ball™ byly navrženy tak, aby s nimi při objíždění nábytku dalo snadno a pohodlně manévrovat.Technologie Dyson Cinetic™ bez ztráty sacího výkonu.54 zmanšených cyklon s na vysoké frekvenci vibrujícími koncovkami bránícími ucpání cyklon. Separace prachu je u technologie Dyson Cinetic™ je natolik účinná, že vysavač již nevyžaduje ani žádný sáček ani použití předmotorového filtru o které by mohl prach ucpat. Nehrozí tedy žádná ztráta sacího výkonu.Bez nutnosti kupovat sáčky. Bez nutnosti praní nebo výměny filtrů.Cyklony Dyson Cinetic separují nečistoty a prachové částice ze vzduchu tak účinně, že není vyžadován žádný předmotorový filtr a výstupní filtr se po celou dobu životnosti vysavače nemusí prát ani vyměňovat. Bez sáčků, bez jakýchkoliv dodatečných nákladů.Vyfukuje čistější vzduch, než vzduch, který vdechujete.
  • Běžné vysavače nedisponují natolik efektivními cyklonami a vypouštějí alergeny zpět do ovzduší. Vysavače Dyson jsou vybaveny nejefektivnějšími cyklonami a jsou navrženy tak aby byly nepropustné. Vyfukovaný vzduch je čistější než vzduch, který běžně dýcháme. To je ideální pro alergiky.
  • Dyson cyklony separují ze vzduchu částice již od velikosti 0,5 mikrometru jako je pyl, spory plísní nebo bakterie.Doporučen pro alergikyNezávislá britská asociace pro alergie (British Allergy Foundation - BAF) doporučuje vysavače Dyson pro alergiky. Prestižní doporučení BAF je udělováno výrobkům, které omezují, redukují nebo odstraňují alergeny z blízkého okolí alergiků.Švýcarská Allergie Suisse vyvinula přísná testovací kritéria. Ta pevně stanovují, jak účinně musí sací a filtrační systémy odstraňovat částice vyvolávající alergie. Sací a filtrační systémy musí tyto částice vždy konstantně ze vzduchu separovat.Technologie Ball™ Podlahové vysavače s Ball™ technologií lze otočit na místě a dá se s nimi lehce manévrovat a popojíždět sem a tam. V kulovém těle se nacházejí nejtěžší součásti: motor, elektronika, výstupní filtr a 5m samonavíjecího kabelu. To vytváří nízké těžiště a maximální stabilitu. Vysavače jsou vybaveny centrálním řídícím mechanizmem.Podlahová hubice s rotačním turbo kartáčem s karbonovými vláknyKartáče běžných vysavačů se skládají většinou z nylonových štětin. Ačkoliv ty odstraňují nečistoty z koberců, na hladkých a tvrdých podlahách jsou málo efektivní a jemný prach zůstane často na podlaze.Kartáče Dyson jsou jiné. Velmi jemná rotující karbonová vlákna působí antistaticky a odstraňují i nejjemnější prachové čás

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.