Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Důstojně a radostně

Knihy

Důstojně a radostně

Hodnocení: 1x
  • 4

Důstojně a radostně – Příspěvek k lidskoprávnímu, občanskému a etickému vzdělávání - Petr Jandejsek, Michael Martinek, René Milfait, Zuzana Svobodová. Tato publikace vznikla jako součást plnění úkolů rozvojového projektu MŠMT "Podpora dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků", a sice ve snaze přispět k ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Důstojně a radostně
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Důstojně a radostně koupíte i tady

Specifikace Důstojně a radostně

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 118 Kč

Tato publikace vznikla jako součást plnění úkolů rozvojového projektu MŠMT Podpora dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků, a sice ve snaze přispět k lidskoprávnímu a etickému vzdělávání. Ctí doho ... a dál?

Produkt Důstojně a radostně

Důstojně a radostně - parametry

Název produktu: Důstojně a radostně
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 118 Kč
Maximální cena: 171 Kč
Ušetríte až: 53 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Důstojně a radostně – Příspěvek k lidskoprávnímu, občanskému a etickému vzdělávání - Petr Jandejsek, Michael Martinek, René Milfait, Zuzana Svobodová. Tato publikace vznikla jako součást plnění úkolů rozvojového projektu MŠMT "Podpora dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků", a sice ve snaze přispět k lidskoprávnímu a etickému vzdělávání. Ctí dohody a zkušenosti, že má vzdělání směřovat k plnému rozvoji lidské osobnosti a k posílení úcty k lidským právům a základním svobodám a že má pomáhat ke vzájemnému porozumění, snášenlivosti a přátelství mezi všemi národy a skupinami rasovými a náboženskými. Respektuje ujednání, že lidskoprávní výchova patří k hlavní oblasti pověření školy vzdělávat a vychovávat a je ustanovena ve všech ústavách a školských zákonech jako nejvyšší cíl. Nabídnutá kniha je srozumitelným a konkrétním přínosem do diskusí a koncepce(í) etické výchovy v ČR (zejména její příspěvky Škola a vzdělávání v oblasti etiky: K etické výchově jako školnímu předmětu; Lidsky důstojně a s nadějí: Lidská práva na pomezí práva a mravnosti jako nezbytná součást vzdělávání) v kontextu pluralitní společnosti a demokratického právního státu. Proto klade otázky typu "Co znamená ono lidsky důstojně v kontextu různých témat etické výchovy v pluralitním prostředí? Je vůbec možné se domluvit na společném konceptu etické výchovy ve školách a na jistých bezpodmínečně platných etických měřítcích pro různé názory v oblasti morálky? Oč vlastně jde etice, etické výchově a lidskoprávnímu vzdělávání? Jak se k etické výchově a lidským právům postaví náboženské tradice?" a snaží se hledat odpovědi na ně. Důstojně a radostně – Příspěvek k lidskoprávnímu, občanskému a etickému vzdělávání - Petr Jandejsek, Michael Martinek, René Milfait, Zuzana Svobodová od nakladatelství SUSA v kategorii | Psychologie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Kniha je sborník, který byl vydán za podpory Ministerstva školství,

mládeže a tělovýchovy jako součást celoživotních kurzů pro

pedagogické pracovníky. Obsahuje tyto stati: Michael Martinek: Sociálně etická témata ve

vzdělávacím procesu

René Milfait: Lidsky důstojně a s nadějí: Lidská práva na pomezí

práva a mravnosti jako nezbytná součást vzdělávání

Petr Jandejsek: Lidská práva a občanská společnost

Zuzana Svobodová: Škola a vzdělávání v oblasti etiky: K etické

výchově jako školnímu předmětu


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.