Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Duše Evropy

Knihy

Duše Evropy

Hodnocení: 1x
  • 4

Mozaika vybraných textů publikovaných článků, přednášek a životopisných črt přináší autorův pohled na otázku: co tvoří kulturně společenský základ Evropy? Poučená historií, ověřená současností a nadějně hledící do budoucnosti, taková je pestrá filozofická tematika podávající ucelený obraz o autorovi jako o ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Duše Evropy

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 138 Kč

Mozaika vybraných textů publikovaných článků, přednášek a životopisných črt přináší autorův pohled na otázku: co tvoří kulturně společenský základ Evropy? Poučená historií, ověřená současností a nadějně hledící do budoucnosti, taková je pestrá filozofická tematika podávající ucelený obraz o autorovi jako o Evropanovi, který se vyznačuje konstruktivním kritickým přístupem k dosavadní evropské ideové tradici a výraznou původností své myšlenkové aktivity. Rozsah zpracovaných témat svědčí o autorově širokém » ... a dál?

Produkt Duše Evropy

Duše Evropy - parametry

Název produktu: Duše Evropy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 138 Kč
Maximální cena: 138 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Mozaika vybraných textů publikovaných článků, přednášek a životopisných črt přináší autorův pohled na otázku: co tvoří kulturně společenský základ Evropy? Poučená historií, ověřená současností a nadějně hledící do budoucnosti, taková je pestrá filozofická tematika podávající ucelený obraz o autorovi jako o Evropanovi, který se vyznačuje konstruktivním kritickým přístupem k dosavadní evropské ideové tradici a výraznou původností své myšlenkové aktivity. Rozsah zpracovaných témat svědčí o autorově širokém vzdělanostním potenciálu. V díle lze vysledovat snahu o definiční zachycení podstaty tradice evropské polis(obce). Tato je spatřována v naplňování evropské, v širším slova smyslu politické, identity vznikající propojením životní role člověka jako filozofa, intelektuála a nábožensky smýšlející osoby. Počet stran 189. Vynikající stav. Brožovaná.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.