Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Dušan Janák: Hodnoty a hodnocení v sociologii Inocence Arnošta Bláhy

Knihy

Dušan Janák: Hodnoty a hodnocení v sociologii Inocence Arnošta Bláhy

Hodnocení: 1x
  • 4

Hodnoty a hodnocení v sociologii Inocence Arnošta Bláhy – Studie z dějin klasické české sociologie - Dušan Janák. Co se sociologickými klasiky na prahu nového tisíciletí? Jaká je role a význam prvorepublikového sociologa I. A. Bláhy pro konstituování sociologie v Čechách a v čem leží těžiště jeho koncepce? Je kritika ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Dušan Janák: Hodnoty a hodnocení v sociologii Inocence Arnošta Bláhy koupíte i tady

Specifikace Dušan Janák: Hodnoty a hodnocení v sociologii Inocence Arnošta Bláhy

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 229 Kč

Co se sociologickými klasiky na prahu nového tisíciletí? Jaká je role a význam prvorepublikového sociologa I. A. Bláhy pro konstituování sociologie v Čechách a v čem leží těžiště jeho koncepce? Je kri ... a dál?

Produkt Dušan Janák: Hodnoty a hodnocení v sociologii Inocence Arnošta Bláhy

Dušan Janák: Hodnoty a hodnocení v sociologii Inocence Arnošta Bláhy - parametry

Název produktu: Dušan Janák: Hodnoty a hodnocení v sociologii Inocence Arnošta Bláhy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 229 Kč
Maximální cena: 324 Kč
Ušetríte až: 95 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Hodnoty a hodnocení v sociologii Inocence Arnošta Bláhy – Studie z dějin klasické české sociologie - Dušan Janák. Co se sociologickými klasiky na prahu nového tisíciletí? Jaká je role a význam prvorepublikového sociologa I. A. Bláhy pro konstituování sociologie v Čechách a v čem leží těžiště jeho koncepce? Je kritika a hodnocení společenských jevů legitimní součástí vědecké aktivity nebo jde v nejlepším případě o mimovědeckou aktivitu vědců? Hledání odpovědí na tyto tři otázky je základem tří částí práce, zabývající se sociologií Inocence Arnošta Bláhy (1879 - 1960), zakladatele brněnské sociologie a jednoho z klasiků tohoto oboru v Čechách. Přiblížení Bláhova místa v dobovém kontextu se drží rozlišení jeho teoretického a institucionálního významu pro českou sociologii. Možnost aktualizace Bláhovy sociologie autor spatřuje v jeho sociologické angažovanosti. Ta je interpretována jako pokus o revizi naturalistických pozitivistických nároků na sociologii a jako stále aktuální příspěvek k řešení problematiky postulátů nehodnotící vědy, které se v sociologii objevují od jejích počátků až do současnosti. Hodnoty a hodnocení v sociologii Inocence Arnošta Bláhy – Studie z dějin klasické české sociologie - Dušan Janák od nakladatelství v kategorii | Sociologie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Malá panda rozmlouvá s maminkou o svém životě ve volné přírodě i rezervacích v okolí Sečuánu, v Číně. Kniha je bohatě ilustrovaná kresbami a fotografiemi autorky. Text je psán lehkou formou a zaujme malé i velké čtenáře.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.