Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dutiny ústní a trávení » Srovnání cen DUPHALAC sirup 500 ml

Léky na dutiny ústní a trávení

DUPHALAC sirup 500 ml

Hodnocení: 3x
  • 4

Používá se k léčbě zácpy (úpravě fyziologického rytmu tlustého střeva), na doporučení lékaře k léčbě chronické zácpy. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE– INFORMACE PRO UŽIVATELE Duphalac perorální roztok lactulosum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.95286
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace DUPHALAC sirup 500 ml

Kategorie Léky na dutiny ústní a trávení
Výrobce SOLVAY PHARMA
Nejnižší cena 109 Kč

Sirup k léčbě náhle vzniklé prosté zácpy, tam, kde je třeba měkké stolice, k léčbě salmonelové enteritidy, sanace bacilonosičů. ... a dál?

Produkt DUPHALAC sirup 500 ml

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


DUPHALAC sirup 500 ml - parametry

Název produktu: DUPHALAC sirup 500 ml
Výrobce: SOLVAY PHARMA
Minimální cena: 109 Kč
Maximální cena: 155 Kč
Ušetríte až: 46 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 3 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Používá se k léčbě zácpy (úpravě fyziologického rytmu tlustého střeva), na doporučení lékaře k léčbě chronické zácpy. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE– INFORMACE PRO UŽIVATELE Duphalac perorální roztok lactulosum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Duphalac musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do několika dnů, musíte se poradit s lékařem. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek Duphalac déle než dva týdny. - Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je přípravek Duphalac a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Duphalac užívat 3. Jak se přípravek Duphalac užívá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak přípravek Duphalac uchovávat 6. Další informace 1. CO JE PŘÍPRAVEK DUPHALAC A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Duphalac je vodný roztok pro perorální podání, který se plní do skleněných nebo HDPE lahví. Je to osmotické laxativum. Léčivou látkou je laktulóza, která se používá k léčbě: zácpy (úpravě fyziologického rytmu tlustého střeva), na doporučení lékaře k léčbě chronické zácpy všude tam, kde je třeba měkké stolice (hemorhoidy, po zákroku na tlustém střevě nebo konečníku a pod.) k léčbě portosystémové encefalopatie: léčba a prevence jaterního komatu nebo prekomatu. Podávání dětem a kojencům doporučuje lékař. Dávkování je individuální. Jak přípravek Duphalac působí? Laktulóza je rozkládána v tlustém střevě působením bakteriální flóry. Vznikají nízkomolekulární organické kyseliny. Ty pak snižují pH v lumen tlustého střeva a osmotickým účinkem zvyšují objem střevního obsahu. Tím je podpořena peristaltika tlustého střeva a obnovena konzistence stolice. Zácpa mizí a je obnoven fyziologický rytmus vyprazdňování. Při portosystémové encefalopatii nebo při jaterním (pre)komatu laktulóza snižuje hyperamonémii tím, že nižší pH v tlustém střevě vede k supresi proteolytických bakterií, které se na tvorbě amoniaku podílejí. Pokles pH je způsoben zvýšením obsahu acidofilních bakterií (např. lactobacillus), které amoniak zachycují a převádějí okyselením obsahu tlustého střeva do ionizované formy, která střevní stěnou hůře prostupuje. Snížením pH a osmotickým účinkem dochází k vyčištění tlustého střeva. Je ovlivněn bakteriální metabolismus dusíku stimulací bakterií k využívání amoniaku pro bakteriální syntézu proteinů. V této souvislosti je však třeba si uvědomit, že hyperamonémie samotná nemůže vysvětlit neuropsychiatrické projevy portosystémové encefalopatie. Amoniak však může sloužit jako


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.