Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Duofilm kožní roztok 15 ml

Léky

Duofilm kožní roztok 15 ml

Hodnocení: 1x
  • 4

k léčbě bradavic u dospělých, mladistvých a dětí starších dvou let Bradavice je virové onemocnění v povrchové vrstvě kůže. Doba mezi nákazou a projevem onemocnění (vznikem bradavice) je různá, od několika týdnů až po několik měsíců. Bradavice se mohou přenášet kontaktem viru s porušenou kůží, zvláště tam, kde je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Duofilm kožní roztok 15 ml

Kategorie Léky
Výrobce GLAXO SMITHKLINE
Nejnižší cena 157 Kč

k léčbě bradavic u dospělých, mladistvých a dětí starších dvou let Bradavice je virové onemocnění v povrchové vrstvě kůže. Doba mezi nákazou a projevem onemocnění (vznikem bradavice) je různá, od několika týdnů až po několik měsíců. Bradavice se mohou přenášet kontaktem viru s porušenou kůží, zvláště tam, kde je teplo a vlhko. To je důvod, proč jsou jedním z nejčastějších zdrojů infe ... a dál?

Produkt Duofilm kožní roztok 15 ml

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Duofilm kožní roztok 15 ml - parametry

Název produktu: Duofilm kožní roztok 15 ml
Výrobce: GLAXO SMITHKLINE
Minimální cena: 157 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 42 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

k léčbě bradavic u dospělých, mladistvých a dětí starších dvou let Bradavice je virové onemocnění v povrchové vrstvě kůže. Doba mezi nákazou a projevem onemocnění (vznikem bradavice) je různá, od několika týdnů až po několik měsíců. Bradavice se mohou přenášet kontaktem viru s porušenou kůží, zvláště tam, kde je teplo a vlhko. To je důvod, proč jsou jedním z nejčastějších zdrojů infekce plavecké bazény. Použití Duofilmu vede ke kontrolovanému rozrušení keratinu (vrstvy tuhé hrubé kůže na povrchu bradavice). Proto by přípravek měl být používán pouze na bradavice. Kontraindikace Nepoužívejte Duofilm na zdravou kůži v okolí bradavic, ani na poraněnou nebo zanícenou kůži. Nepoužívejte Duofilm na bradavice v obličeji a v oblastech genitálu a konečníku, nenanášejte jej na sliznice ani na mateřská znaménka. Přípravek se nesmí používat při přecitlivělosti na kteroukoli složku přípravku. Duofilm nepoužívejte u dětí mladších dvou let. Nežádoucí účinky léku Nanesení Duofilmu na zdravou kůži může způsobit její poleptání. V ojedinělých případech se může vyskytnou pálení v místě aplikace.

Způsob použití léku Odstraňte náplasti a ponořte místo s bradavicí nebo bradavicemi na pět minut do horké vody. Osušte vlastním ručníkem. Opatrně obruste povrch bradavice pemzou. Pomocí aplikátoru naneste Duofilm na bradavici jedenkrát denně. Použijte takové množství Duofilmu, aby pokrylo povrch bradavice, ale aby se přípravek nedostal na okolní zdravou kůži. Nechte Duofilm zaschnout a potom, jestliže je bradavice větší nebo lokalizovaná na plosce nohy, překryjte náplastí. Bradavice se postupně zmenšuje až vymizí. Používejte přípravek každý den do té doby, než bradavice úplně zmizí a zarovnají se kožní vyvýšení. Další informace o používání Duofilmu Mějte na paměti, že bradavice jsou přenosné. Abyste zabránili jejich přenosu, používejte vždy vlastní ručník. Nechoďte bosí, máte-li bradavice na ploskách nohou. Bučte trpěliví, úplné odstranění bradavic může trvat 6-12 týdnů.

Složení: acidum lacticum (kyselina mléčná) 16,7% hmotnostních a acidum salicylicum (kyselina salicylová) 16,7% hmotnostních. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Duofilm Kožní roztok acidum lacticum / acidum salicylicum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Duofilm musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 12 týdnů, musíte se poradit s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příb Léčivý přípravek Duofilm se používá k odstranění bradavic na rukou i nohou. Obsahuje


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.