Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Duchovní příčiny nemocí

Knihy

Duchovní příčiny nemocí

Hodnocení: 1x
  • 4

3. upravené a rozšířené vydání předchozích knih „Léčení ne-mocí duchem“ (1992) a „Příčiny nemocí, jejich léčení duchem a přírodními prostředky“ (1993). Současná medicína sice detailně popíše tělo člověka a průběh procesů nemocí, není však schopna odpovědět, proč člověk žije a proč je nemocen. Těmito otázkami se mohou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83819

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Duchovní příčiny nemocí

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 96 Kč

Publikace: Duchovní příčiny nemocí - Jana Brzobohatá;Josef Staněk. 3. upravené a rozšířené vydání knihy popisující duchovní příčiny nemocí. Publikace: Duchovní příčiny nemocí - Jana Brzobohatá;Josef Staněk. ... a dál?

Produkt Duchovní příčiny nemocí

Duchovní příčiny nemocí - parametry

Název produktu: Duchovní příčiny nemocí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 96 Kč
Maximální cena: 124 Kč
Ušetríte až: 28 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

3. upravené a rozšířené vydání předchozích knih „Léčení ne-mocí duchem“ (1992) a „Příčiny nemocí, jejich léčení duchem a přírodními prostředky“ (1993). Současná medicína sice detailně popíše tělo člověka a průběh procesů nemocí, není však schopna odpovědět, proč člověk žije a proč je nemocen. Těmito otázkami se mohou zabývat jen ty obory, jejichž předmětem poznání jsou dimenze bytí, které byly ještě před vznikem hmotného. Tato dimenze je označována jako duchovní a základním způsobem jejího nazírání na veškeré dění je z hlediska věčnosti Knih, popisujících duchovní příčiny nemocí, je mnoho. Mnohé vyšly i u nás v překladu. Za nejlepší je možné jmenovat Dethlefsenovu „Nemoc jako cestu“ a Lazarevovu „Diagnostiku karmy“. Avšak žádná z těchto knih, které se ve světě a u nás tímto tématem zabývají, neobsahuje to, co obsahuje navíc tato kniha: praktický návod na východisko ze situace, to jest meditační modlitbu – mantru, zaměřenou na neutralizaci špatného duchovního směřování člověka, které zmíněnou

nemoc vyvolalo. Tato mantra je vypsána vždy pod vyzařujícími obrázky, které jsou v knize uvedeny pro většinu hlavních nemocí. Její prožití a stálé opakování časem zneutralizuje v našem podvědomí i nadvědomí vlastní duchovní příčiny nemocí, nemoc přestane dostávat vadné impulsy ducha, špatný směr myšlení vyhasne. Nemoc se vyhojí v duši a následně i na těle. Metody léčení obrázky a meditační modlitbou se nijakým způsobem nekříží s tradiční medicínou. Je to rozšíření léčby o duchovní úroveň. Toto slavné psychosomatické dílo zcela mění pohled na nemoc a zdravotní potíže. Domníváte se, že existující vesmír má nějaký smysl, že má příčinu svého vzniku? Že všechno hmotné se řídí nějakým, zatím zčásti poznaným řádem? Že život každého jednotlivého člověka má smysl z hlediska věčnosti a vy chcete o smyslu své existence přemýšlet, meditovat? Že také porucha běhu lidského života, jakým je nemoc, má svou příčinu právě v kontextu jeho celkového smyslu? Chcete se seznámit, jak zachycuje smrt jednotlivce, jeho přechod do jiné dimenze bytí, automatická kresba? Nekladete si žádné meze poznání a žádné předběžné „pravdy“ jako členové samospasitelných církví a sekt a „majitelé“pravd, které nemají „sílu“ ve výsledcích každodenního života? Tedy pro vás je kniha určena.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.