MENU

Srovnání cen » Nářadí a zahrada » Bakterie a enzymy » Žumpy a septiky » Srovnání cen DRUCHEMA Bio Golem S do septiku 1 kg

Žumpy a septiky

DRUCHEMA Bio Golem S do septiku 1 kg

Hodnocení: 20x
 • 3.5
EAN: 8594825003633

Bio Golem S je biologicky aktivní, nezávadný přípravek k rozkladu a dezodoraci organických látek v suchých záchodech, odpadních jímkách, septicích a domovních ČOV. Vydatnost: až 12 m3 / 1 balení, tj.1 kg přípravku. Při pravidelném používání Bio Golemu S dochází v ošetřovaných odpadních systémech k množení bakterií ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 0
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen DRUCHEMA Bio Golem S do septiku 1 kg

DRUCHEMA Bio Golem S do septiku 1 kg v kostce

Průměrné hodnocení

3,5
 • 3.5

Na základě 20 hodnocení

70 % zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti DRUCHEMA Bio Golem S do septiku 1 kg

 • dokonale splňuje to co nabízí
 • je to dokonalý výrobek

 • nevím o ničem

Čerstvá hodnocení DRUCHEMA Bio Golem S do septiku 1 kg

 • 5

míla, 6. října 2014

 • dokonale splňuje to co nabízí
 • je to dokonalý výrobek

 • nevím o ničem

výrobek využívám 3r doporučuji ho bez výhrad je to dokonalý výrobek má vynikající vlastnosti


Specifikace DRUCHEMA Bio Golem S do septiku 1 kg

Kategorie Žumpy a septiky
Výrobce DRUCHEMA
Nejnižší cena 227 Kč

Biologicky aktivní, nezávadný přípravek k rozkladu a dezodoraci organických látek v suchých záchodech, odpadních jímkách, septicích a domovních ČOV. Při pravidelném používání Bio Golemu S dochází v ošetřovaných odpadních systémech k množení bakterií rozkládajících organické látky, takže probíhá nepřetržité čištění systému. Výsledkem působení přípravku je účinný rozklad a ztekucení organického odpadu a omezení tvorby zápachu. Odpady ze septiků, žump a suchých záchodů po aplikaci Bio Golemu S jsou vhodné na hnojivou » ... a dál?

Produkt DRUCHEMA Bio Golem S do septiku 1 kg

DRUCHEMA Bio Golem S do septiku 1 kg - parametry

Název produktu: DRUCHEMA Bio Golem S do septiku 1 kg
Výrobce: DRUCHEMA
Minimální cena: 227 Kč
Maximální cena: 356 Kč
Ušetríte až: 129 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 20 x
Hodnocení:
 • 3.5
Podrobný popis:

Bio Golem S je biologicky aktivní, nezávadný přípravek k rozkladu a dezodoraci organických látek v suchých záchodech, odpadních jímkách, septicích a domovních ČOV. Vydatnost: až 12 m3 / 1 balení, tj.1 kg přípravku. Při pravidelném používání Bio Golemu S dochází v ošetřovaných odpadních systémech k množení bakterií rozkládajících organické látky, takže probíhá nepřetržité čištění systému. Neustálý rozklad organických látek zabraňuje hromadění pevných nežádoucích organických látek, kalů a tvorbě pěny. Zkapalnění pevných podílů značně usnadňuje vyprazdňování suchých záchodů, odpadních jímek, septiků a snižuje potřebu odčerpání obsahu. Podstatou tohoto vysoce účinného biologického přípravku je směs bakteriálních kultur, enzymů, živin a přírodního anorganického nosiče, zajišťující optimální činnost mikroorganismů. Výsledkem působení přípravku v suchých záchodech, odpadních jímkách a septicích je účinný rozklad a zkapalnění organického odpadu a omezení tvorby zápachu. Odpady ze septiků, žump a suchých záchodů po aplikaci Bio Golemu S jsou vhodné na hnojivou zálivku rovnoměrným postřikem na vlastním pozemku. Aplikujte v přiměřeném množství na zatravěné plochy nebo kompost mimo pěstební záhony zeleniny a ovoce v dostatečné vzdálenosti od zdrojů pitné vody v souladu s platnou legislativou. Ani při aplikaci tohoto prostředku není možné ošetřené odpady vypouštět do dešťové kanalizace, vodních toků a rybníků. Návod k použití: suché bakterie obsažené v Bio Golemu S je nutno před použitím aktivovat rozmícháním přípravku ve vlažné vodě. Nikdy však nepoužívejte k aktivaci horkou vodu. Přípravek rozmíchejte v poměru 1:10 ve vlažné vodě a ponechte 30 minut v klidu, poté je přípravek připraven k použití. Četnost a velikost dávek je závislá na fázi dávkování (startovací, stabilizační, udržovací) a na objemu odpadní hmoty. Podrobné informace o dávkování jsou uvedeny na obalu přípravku. Informace o dávkování jsou pouze orientační, výše a četnost dávek je závislá na teplotě, množství odpadní vody, množství a četnosti přitékajícího znečištění a s ohledem na specifické podmínky. Přípravek používejte při venkovních teplotách nad 10 °C. Při aplikaci Bio Golemu S nepoužívejte v systémech dezinfekční prostředky obsahující např. chlór.    Dávkování  četnost dávek  doba trvání fáze  doporučené dávkování  na 1m3 odpadní hmoty  1. fáze: startovací  jednorázově  1 týden  100 - 200 g  2. fáze: stabilizační  1x týdně  3 týdny  80 - 100 g  3. fáze: udržovací  1x měsíčně  do konce sezóny  80 - 100 g   Loga třetí strany: Zelený bod Druh balení: Plastová láhev Standardizovaná značka: Golem Regulovaný název výrobku: Přírodní biologický...


Recenze DRUCHEMA Bio Golem S do septiku 1 kg

míla, 6. října 2014


PRO:   dokonale splňuje to co nabízí
  je to dokonalý výrobek
PROTI:   nevím o ničem

výrobek využívám 3r
doporučuji ho bez výhrad
je to dokonalý výrobek
má vynikající vlastnosti
Hodnocení:
 • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro DRUCHEMA Bio Golem S do septiku 1 kg

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Žádné podobné produkty nebyly nalezeny.

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.