Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen DROSETUX sirup 150 ml

Léky

DROSETUX sirup 150 ml

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Homeopatický přípravek. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE DROSETUX, sirup homeopatický přípravek Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však DROSETUX musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace DROSETUX sirup 150 ml

Kategorie Léky
Výrobce BOIRON
Nejnižší cena 114 Kč

Přípravek DROSETUX NEO je homeopatický léčivý přípravek užívaný tradičně v homeopatii k léčbě suchého kašle, dráždivého kašle nebo jiných forem neproduktivního kašle. Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. V případě výdeje přípravku bez lékařského předpisu používejte podle návodu k použití, který je uveden na obalu. ... a dál?

Produkt DROSETUX sirup 150 ml

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


DROSETUX sirup 150 ml - parametry

Název produktu: DROSETUX sirup 150 ml
Výrobce: BOIRON
Minimální cena: 114 Kč
Maximální cena: 129 Kč
Ušetríte až: 15 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Homeopatický přípravek. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE DROSETUX, sirup homeopatický přípravek Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však DROSETUX musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší, musíte se poradit s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, sdělte to prosím svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je DROSETUX a k čemu se používá. 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete DROSETUX užívat. 3. Jak se DROSETUX užívá. 4. Možné nežádoucí účinky. 5 Jak DROSETUX uchovávat. 6. Další informace. 1. CO JE DROSETUX A K ČEMU SE POUŽÍVÁ DROSETUX je homeopatický přípravek. Používejte podle rady odborníka na homeopatii. V případě výdeje přípravku bez lékařského předpisu používejte podle návodu k použití, který je uveden na obalu. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE DROSETUX UŽÍVAT Neužívejte DROSETUX jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na léčivé látky nebo na kteroukoli další složku sirupu DROSETUX. Zvláštní opatrnosti při užití sirupu DROSETUX je zapotřebí Pokud vám lékař řekl, že se u vás projevuje intolerance (nesnášenlivost) některých cukrů, kontaktujte ho předtím, než začnete tento přípravek užívat. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu. Těhotenství a kojení Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat jakýkoli lék. Řízení dopravních prostředků a obsluha strojů DROSETUX nemá žádný vliv na schopnost řídit nebo obsluhovat stroje. Důležité informace o některých složkách sirupu DROSETUX Tento přípravek obsahuje: - 2,1 g sacharózy ve 2,5 ml sirupu, - 4,2 g sacharózy v 5 ml sirupu, - 12,6 g sacharózy v 15 ml sirupu. Tento obsah sacharózy je třeba brát v úvahu u diabetiků. 3. JAK SE DROSETUX UŽÍVÁ Perorální podání. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Obvyklé dávkování přípravku je: Děti mladší 5 let užívají 2,5 ml sirupu 3-4x denně. Děti starší 5 let užívají 5 ml sirupu 3-5x denně. Dospělí užívají 15 ml sirupu 2-3x denně. Pro odměření uvedených dávek použijte přiloženou odměrku. 4. MOŽNÉ NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY Podobně jako všechny léky, může mít i DROSETUX nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého. Žádné nežádoucí účinky nebyly dosud zaznamenány. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v tét


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.