MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Ostatní z kategorie knihy » Srovnání cen Drobné perly české architektury

Ostatní z kategorie knihy

Drobné perly české architektury

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788086652535

Drobné perly české architektury - Pavel Frič, Jiří T. Kotalík, David Vávra . Výtvarně výrazná kniha postavená na barevných fotografiích Pavla Friče, krátkých výstižných textech historika umění Jiřího T. Kotalíka a rýmovaných postřezích architekta Davida Vávry představuje veletucet, tj. 144 staveb na území celé České ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.73439
skladem

Jaké má kniha
Drobné perly české arch..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Drobné perly české architektury

Čerstvá hodnocení Drobné perly české architektury

  • 5

Ála72, 27. listopadu 2015

Krásná knížka. Veliké potěšení z čtení a listování v ní. Více takových knížek.


Specifikace Drobné perly české architektury

Kategorie Ostatní z kategorie knihy
Nejnižší cena 534 Kč

Kniha – autor Pavel Frič; Jiří T. Kotalík; David Vávra, 312 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá. Výtvarně výrazná kniha postavená na barevných fotografiích Pavla Friče, krátkých výstižných textech historika umění Jiřího T. Kotalíka a rýmovaných postřezích architekta Davida Vávry představuje veletucet, tj. 144 staveb na území celé České republiky, které jsou sice svým typem nebo rozsahem drobné, ale přesto představují skutečné umělecké perly či zajímavé až téměř bizarní perličky. Ať už se k jejich projektům » ... a dál?

Produkt Drobné perly české architektury

Drobné perly české architektury - parametry

Název produktu: Drobné perly české architektury
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 534 Kč
Maximální cena: 534 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Drobné perly české architektury - Pavel Frič, Jiří T. Kotalík, David Vávra . Výtvarně výrazná kniha postavená na barevných fotografiích Pavla Friče, krátkých výstižných textech historika umění Jiřího T. Kotalíka a rýmovaných postřezích architekta Davida Vávry představuje veletucet, tj. 144 staveb na území celé České republiky, které jsou sice svým typem nebo rozsahem "drobné", ale přesto představují skutečné umělecké perly či zajímavé až téměř bizarní perličky. Ať už se k jejich projektům hlásí významní tvůrci a stavebníci, nebo vznikly anonymně, drží krok s "velkou" architekturou. Výběr "perel" zahrnuje všechny kraje a oblasti naší vlasti včetně Prahy, časové období od prehistorie po dnešek a pestrou škálu typů drobných církevních, šlechtických, lidových i městských staveb včetně infrastruktury, od kaplí a oltářů k industriálním památkám přes kašny a garáže, zastávku autobusu nebo kolotoč, repliku funkcionalistické kavárny, mosty, arkýře, brány, tunel, bunkr, včelín, chaty i vily, zahradní pavilony i hřbitovní stavby typu márnice, karner či krematorium, Boží hroby a Boží muka, městské osvětlení, vodárny, větrný mlýn i vinné sklepy, kryptu, menhir, pomníky, morový sloup či útulek pro snowbordáře a mnohé další.Účelem publikace je popularizovat architekturu a podpořit její fanoušky v hledání, jak se na architekturu dívat a rozumět jejímu historickému poselství i současným snahám o jinakost. Poslouží také jako zábavný průvodce po České republice s množstvím tipů na výlety a cestami za poznáním i jako svěží učební pomůcka k poznání historie architektury a jejích kategorií i odborné terminologie. Drobné perly české architektury - Pavel Frič, Jiří T. Kotalík, David Vávra od nakladatelství Titanic v kategorii | | Architektura za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Recenze Drobné perly české architektury

Ála72, 27. listopadu 2015Krásná knížka. Veliké potěšení z čtení a listování v ní. Více takových knížek.
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Drobné perly české architektury

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.