Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy osobnosti a fakta » Srovnání cen Draze zaplacená svoboda II

Knihy osobnosti a fakta

Draze zaplacená svoboda II cena od 0 Kč

Draze zaplacená svoboda II

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Draze zaplacená svoboda I.+II. - Petr Hofman;Jaroslav Hrbek;Stanislav Kokoška;Vladimír Pilát;Vít Smetana. Dějiny druhé světové války jsou i dnes, po více než šedesáti letech od jejího konce, stále žádaným a vyhledávaným tématem. Práce historiků z Ústavu pro soudobé dějiny Akademie věd ČR pod vedením ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Draze zaplacená svoboda II - parametry

Název produktu: Draze zaplacená svoboda II
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Draze zaplacená svoboda I.+II. - Petr Hofman;Jaroslav Hrbek;Stanislav Kokoška;Vladimír Pilát;Vít Smetana. Dějiny druhé světové války jsou i dnes, po více než šedesáti letech od jejího konce, stále žádaným a vyhledávaným tématem. Práce historiků z Ústavu pro soudobé dějiny Akademie věd ČR pod vedením Jaroslava Hrbka se snaží ozřejmit problematiku osvobozování Československa v širokém kontextu dějinných událostí. Autoři se soustředili především na rovinu mezinárodně-politickou, tedy na objasnění složitosti zápasu o obnovení a mezinárodní uznání republiky v původních hranicích, a dále na rovinu vojenskou, kdy popisují nejen průběh bojů na československém území, ale podávají i obecný nástin vojenských operací v daném období. Ve dvou dílech autoři shrnují politický a vojenský vývoj československé otázky od počátku války, popisují proměny vztahu velmocí k exilové reprezentaci a především politické okolnosti, které vedly k začlenění Československa do sovětské sféry vlivu. Publikace: Draze zaplacená svoboda I.+II. - Petr Hofman;Jaroslav Hrbek;Stanislav Kokoška;Vladimír Pilát;Vít Smetana. Jaroslav Hrbek; Vít SmetanaOsvobození Československa 1944-1945PASEKA 2009Kniha, čeština, 450 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.