Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Drahuše Mašková: Čítanka k literatuře 3 - přehledu učiva

Učebnice/Odborná literatura

Drahuše Mašková: Čítanka k literatuře 3 - přehledu učiva

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Čítanka k literatuře 3 - přehledu učiva - Mašková Drahuše Mgr. Všechny čtyři díly čítanek jsou shodně s učebnicí LITERATURA – přehled SŠ učiva rozděleny do 21 tematických okruhů (vyjma kapitoly Základy literární teorie, zařazené pouze v učebnici literatury), které chronologicky mapují vývoj světové a české literatury ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Drahuše Mašková: Čítanka k literatuře 3 - přehledu učiva koupíte i tady

Specifikace Drahuše Mašková: Čítanka k literatuře 3 - přehledu učiva

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 120 Kč

Všechny čtyři díly čítanek jsou shodně s učebnicí LITERATURA – přehled SŠ učiva rozděleny do 21 tematických okruhů (vyjma kapitoly Základy literární teorie, zařazené pouze v učebnici literatury), které chronologicky mapují vývoj světové a české literatury od jejích počátků až po současnost. Z každého představovaného literárního díla jsou zařazeny dvě samostatné ukázky, z nichž první je většího rozsahu, aby si čtenář na dílo a jeho vlastnosti zvykl, seznámil se s ním a uvědomil si některé zvláštnosti » ... a dál?

Produkt Drahuše Mašková: Čítanka k literatuře 3 - přehledu učiva

Drahuše Mašková: Čítanka k literatuře 3 - přehledu učiva - parametry

Název produktu: Drahuše Mašková: Čítanka k literatuře 3 - přehledu učiva
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 120 Kč
Maximální cena: 150 Kč
Ušetríte až: 30 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Čítanka k literatuře 3 - přehledu učiva - Mašková Drahuše Mgr. Všechny čtyři díly čítanek jsou shodně s učebnicí LITERATURA – přehled SŠ učiva rozděleny do 21 tematických okruhů (vyjma kapitoly Základy literární teorie, zařazené pouze v učebnici literatury), které chronologicky mapují vývoj světové a české literatury od jejích počátků až po současnost. Z každého představovaného literárního díla jsou zařazeny dvě samostatné ukázky, z nichž první je většího rozsahu, aby si čtenář na dílo a jeho vlastnosti zvykl, seznámil se s ním a uvědomil si některé zvláštnosti autorského stylu. Následný blok otázek k textu (a možných námětů k přemýšlení) jistě pomůže vyučujícím oživit výuku, studentům pak osvěžit si znalosti a ověřit, zda opravdu pozorně četli uvedený text. S podobnými otázkami se studenti mohou setkat při přijímacích zkouškách na vysoké školy, neboť ve vztahu k literárnímu dílu je potřeba si uvědomovat souvislosti a umět si dílo začlenit do obecného kulturně-historického vývoje. Druhá ukázka je vždy kratší a snaží se názorně poukázat na jevy, kterých je dobré si při čtení všímat – jedná se o příklady z tematické, jazykové a kompoziční roviny díla. S rozborem vybraných jevů koresponduje i závěrečná interpretace, která odkazuje k uvedeným textům, ale vztahuje se zpravidla i k základním rysům autorovy tvorby. z kategorie Knihy | Učebnice | SŠ, SOŠ a Gymnázia | Český jazyk | SŠ, SOŠ od VYUKA.CZ naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Autor: Drahuše Mašková

Edice: Maturita

Rok vydání­: 2006

Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá

ISBN: 80-86873-00-5

Počet stran: 208

Rozměry: 242,0 x 166,0 x 13,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.