Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Drahomíra Jucovičová, Hana Žáčková: Dyslexie

Učebnice/Odborná literatura

Drahomíra Jucovičová, Hana Žáčková: Dyslexie

Hodnocení: 1x
  • 4

Metody reedukace SPU - DYSLEXIE V publikaci najdete konkrétní postupy při reedukaci specifické poruchy učení - dyslexie. Zahrnuje období předčtenářské, přes počáteční čtení až po perspektivu kompenzace poruchy (čtení pro život). Publikace přibližuje dyslexii nejen v jejích projevech, ale i v prožívání dětí. V ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Dyslexie
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Drahomíra Jucovičová, Hana Žáčková: Dyslexie koupíte i tady

Specifikace Drahomíra Jucovičová, Hana Žáčková: Dyslexie

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 75 Kč

Cílem reedukace dyslexie je odstranit dyslektické obtíže, naučit děti číst. Co se skrývá pod pojmem naučit děti číst? Snažíme se, aby děti četly pokud možno rychle, bezchybně a s porozuměním čtenému t ... a dál?

Produkt Drahomíra Jucovičová, Hana Žáčková: Dyslexie

Drahomíra Jucovičová, Hana Žáčková: Dyslexie - parametry

Název produktu: Drahomíra Jucovičová, Hana Žáčková: Dyslexie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 75 Kč
Maximální cena: 110 Kč
Ušetríte až: 35 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Metody reedukace SPU - DYSLEXIE V publikaci najdete konkrétní postupy při reedukaci specifické poruchy učení - dyslexie. Zahrnuje období předčtenářské, přes počáteční čtení až po perspektivu kompenzace poruchy (čtení pro život). Publikace přibližuje dyslexii nejen v jejích projevech, ale i v prožívání dětí. V kapitole věnované reedukačním technikám je zahrnut postup reedukace od práce s dětmi s nejtěžšími formami poruchy až k práci s dětmi s poruchou téměř kompenzovanou. Publikace zahrnuje i ukázky pomůcek pro reedukační práci. Ukázka: - viz obrázek Prosíme, nevynechávejte následující část a poctivě si ji celou přečtěte: Nyní si odpovězte na následující otázky: 1. Jak se vám četlo? Museli jste vynaložit větší námahu – stejně jako dítě s dyslexií? 2. Byli byste ochotni číst každodenně a nahlas podstatně delší text? 3. Dovedli byste s pochopením přijímat negativní hodnocení ze všech stran? Jaký vztah byste získali k těm, kteří Vás dlouhodobě kritizují, označují vás za neschopné, lajdáky apod., přestože se snažíte? 4. Jak byste se cítili mezi ostatními v pozici nejslabšího čtenáře? 5. Jak dlouho byste to vydrželi? Publikace přináší kromě charakteristiky specifické poruchy učení – dyslexie - zejména řadu konkrétních námětů pro efektivní reedukaci – část z nich lze využít i u předškolních dětí v rámci prevence SPU. Součástí publikace je i barevná obrazová příloha (foto: Ing. Daniel Sekyra) Autor: D.Jucovičová, H.ŽáčkováVazba: brožovanáFormát: 200 x 140 x 5 mmPočet stran: 64Vydáno: 2011 Cílem reedukace dyslexie je odstranit dyslektické obtíže, naučit děti číst.

Co se skrývá pod pojmem naučit děti číst? Snažíme se, aby děti četly pokud možno rychle, bezchybně a s porozuměním čtenému textu. Zabýváme se rovněž způsobem, technikou, kterou dítě čte.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.