DR. KURT WOLFF ALPECIN Hair Energizer - Liquid 200 ml
DR. KURT WOLFF ALPECIN Hair Energizer - Liquid 200 ml

TOP 1
DR. KURT WOLFF ALPECIN Hair Energizer - Liquid 200 ml

100%
od 219 Kč
Jak Alpecin působí.... Androgenní alopecie zneklidňuje 80 % mužů. Jedná se o dědičné vypadávání vlasů podmíněné přecitlivělostí vlasových kořínků na mužský hormon testosteron (DHT). Testosteron na jedné straně způsobuje růst vousů, na straně druhé však u lidí s vrozenou predispozicí oslabuje vlasové kořínky. Zabraňuje totiž dostatečnému přísunu energie do vlasových kořínků a ty předčasně odumírají. Alpecin dokáže tento negativní vliv…
Holime.cz
Za dopravu 79 Kč Skladem
219 Kč Do eshopu

Doporučujeme

Řadit dle

Jak vybíráme doporučené nabídky

Především pečlivě vážíme mezi cenou produktu, kvalitou a reputací eshopu.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: DR. KURT WOLFF ALPECIN Hair Energizer - Liquid 200 ml
Výrobce: DR. KURT WOLFF
Minimální cena: 219 Kč
Maximální cena: 250 Kč
Ušetříte až: 31 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5,00 bodů z 5
Hodnocení:
5

Popis produktu

Jak Alpecin působí....

Androgenní alopecie zneklidňuje 80 % mužů. Jedná se o dědičné vypadávání vlasů podmíněné přecitlivělostí vlasových kořínků na mužský hormon testosteron (DHT). Testosteron na jedné straně způsobuje růst vousů, na straně druhé však u lidí s vrozenou predispozicí oslabuje vlasové kořínky. Zabraňuje totiž dostatečnému přísunu energie do vlasových kořínků a ty předčasně odumírají. Alpecin dokáže tento negativní vliv testosteronu zastavit, a to díky kombinaci aktivních látek obsahující kofein. Tím efektivně bojuje proti příčině dědičného vypadávání vlasů. Abychom lépe pochopili účinek kofeinu, musíme se blíže podívat na cyklus růstu vlasů. Za normálních podmínek trvá růstová fáze, kdy je vlasový kořínek aktivní, až 8 let. Po ní následuje fáze klidová. Vlasový kořínek uvolňuje vlas a ten vypadává, aniž by docházelo ke vzniku pleše. Následně vlasový kořínek započíná další růstovou fázi. Než odumře, opakuje se celý cyklus asi 14x.

U mužů s genetickou dispozicí zamezuje testosteron vzniku c-AMP, zdroji buněčné energie potřebné pro metabolismus vlasových kořínků. Tím dochází ke zkrácení růstových fází a vlasové kořínky předčasně odumírají. Jestliže touto cestou odumře více vlasů, bude výsledkem vznik pleše.

Kofein obsažený v Alpecinu chrání vlasové kořínky proti útoku testosteronu. Tím se růstové fáze prodlužují, což znamená, že vlasy mohou růst až do pozdního věku.

Působení kofeinu proti účinku testosteronu na pokožku hlavy potvrdil nedávný dermatologický výzkum prováděný univerzitními klinikami v Hamburku – Eppendorfu a Jeně.

Co dělat proti vypadávání vlasů...

Dědičné vypadávání vlasů je dáno vrozenou dispozicí. Nejedná se tedy o chorobu, která by mohla být jednou pro vždy vyléčena, a to ani léky získanými na lékařský předpis. Takové léky musí být navíc užívány nepřetržitě a mají mnoho vedlejších účinků, jako jsou např. poruchy erekce nebo feminizace mužského těla. O jejich vysokých cenách ani nemluvě.

Alpecin je naproti tomu prostředek s jednoduchou aplikací a bez vedlejších účinků. Každodenní nanesení malého množství Alpecinu na vlasovou pokožku, na níž navíc zanechá příjemný pocit jemného brnění, vám zaručí dokonalou ochranu před vypadáváním vlasů. Jeho aktivní látky totiž putují podél vlasu k vlasovým kořínkům, kde působí až 24 hodin.

"Aby byla léčba vypadávání vlasů úspěšná, je třeba s ní začít včas a musí být prováděna pravidelně a dlouhodobě."

Dr. A. Klenk Vedoucí Výzkumného institutu Dr. Kurta Wolffa

Alpecin s vysoce účinným kofeinovým komplexem

Díky kombinaci aktivních látek s kofeinovým komplexem, udržuje Alpecin vlasové kořínky aktivní a navzdory genetickým dispozicím pomáhá prodloužit jejich růstové fáze.

Aktivní látky jsou aplikovány přímo tam, kde je jich zapotřebí a kde:

  • působí proti dědičnému vypadávání vlasů;
  • zvyšují produktivitu vlasových kořínk

Recenze

Celkové hodnocení

100
100%
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.

Vaše recenze