Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen DPH 2012

Knihy

DPH 2012

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: V osmém, aktualizovaném vydání naleznete komentář ke všem paragrafům zákona, včetně jednotlivých odstavců, po novele k 1. 1. 2012. Výklad doplňuje cca 300 příkladů z praxe. Součástí publikace jsou i komentované přílohy (sazby zboží, služeb). Autoři skloubili svou legislativní praxi se zkušenostmi z ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace DPH 2012

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 271 Kč

V osmém, aktualizovaném vydání naleznete komentář ke všem paragrafům zákona, včetně jednotlivých odstavců, po novele k 1. 1. 2012. Výklad doplňuje cca 300 příkladů z praxe. Součástí publikace jsou i komentované přílohy (sazby zboží, služeb). Autoři skloubili svou legislativní praxi se zkušenostmi z podnikatelské oblasti, a proto publikace poslouží všem, kdo se s daní z přidané hodnoty setkávají. (výklad s příklady) ... a dál?

Produkt DPH 2012

DPH 2012 - parametry

Název produktu: DPH 2012
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 271 Kč
Maximální cena: 271 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: V osmém, aktualizovaném vydání naleznete komentář ke všem paragrafům zákona, včetně jednotlivých odstavců, po novele k 1. 1. 2012. Výklad doplňuje cca 300 příkladů z praxe. Součástí publikace jsou i komentované přílohy (sazby zboží, služeb). Autoři skloubili svou legislativní praxi se zkušenostmi z podnikatelské oblasti, a proto publikace poslouží všem, kdo se s daní z přidané hodnoty setkávají. Z obsahu: Úvodem Zákon č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty Část první ZÁKLADNÍ USTANOVENÍ Hlava I – Obecná ustanovení § 1 – Předmět úpravy § 2 – Předmět daně § 3 – Územní působnost § 4 – Vymezení základních pojmů Hlava II – Uplatňování daně Díl 1 – Daňové subjekty § 5 – Osoby povinné k dani Skupina § 5a § 5b § 5c § 6 – Osoby osvobozené od uplatňování daně Díl 2 – Místo plnění § 7 – Místo plnění při dodání zboží a převodu nemovitosti § 7a – Místo plnění při dodání plynu, elektřiny, tepla nebo chladu § 8 – Místo plnění při zasílání zboží § 9 – Základní pravidla pro stanovení místa plnění při poskytnutí služby § 10 – Místo plnění při poskytnutí služby vztahující se k nemovitosti § 10a – Místo plnění při poskytnutí přepravy osob § 10b – Místo plnění při poskytnutí služby v oblasti kultury, umění, sportu, vědy, vzdělávání a zábavy § 10c – Místo plnění při poskytnutí stravovací služby § 10d – Místo plnění při poskytnutí krátkodobého nájmu dopravního prostředku § 10e – Místo plnění při poskytnutí služby zprostředkovatelem osobě nepovinné k dani § 10f – Místo plnění při poskytnutí služby přepravy zboží osobě nepovinné k dani § 10g – Místo plnění při poskytnutí služby přímo související s přepravou zboží a služby oceňování movité věci a práce na movité věci osobě nepovinné k dani § 10h – Místo plnění při poskytnutí služeb zahraniční osobě nepovinné k dani § 10i – Místo plnění při poskytnutí telekomunikační služby, služby rozhlasového a televizního vysílání a elektronicky poskytované služby zahraniční osobou povinnou k dani osobě nepovinné k dani § 10j – Místo plnění při poskytnutí nájmu dopravního prostředku § 10k – Místo plnění při poskytnutí služby osobě povinné k dani, která má sídlo, místo podnikání nebo provozovnu ve třetí zemi § 11 – Místo plnění při pořízení zboží z jiného členského státu § 12 – Místo plnění při dovozu zboží Díl 3 – Zdanitelná plnění § 13 – Dodání zboží a převod nemovitosti § 14 – Poskytnutí služby § 16 – Pořízení zboží z jiného členského státu § 17 – Zjednodušený postup při dodání zboží uvnitř území Evropského společenství formou třístranného obchodu § 18 – Zasílání zboží § 19 – Dodání a pořízení nových dopravních prostředků uvnitř území Evropského společenství § 20 – Dovoz zboží Díl 4 – Uskutečnění plnění a daňová povinnost § 21 – Uskutečnění zdanitelného plnění a povinnost přiznat daň při dodání zboží, poskytnutí služby a převodu nemovitosti § 22 – Uskutečnění plnění a povinnost přiznat daň při dodání zboží do jiného členského státu § 23 – Uskutečnění plnění a povinnost přiznat daň při dovozu zboží § 24 – Uskutečnění zdanit


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.