Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Dov Alfon: A Long Night in Paris

Knihy

Dov Alfon: A Long Night in Paris

Hodnocení: 0x
  • 4

Radost vám udělá:
  • 4
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
A Long Night in Paris
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Dov Alfon: A Long Night in Paris koupíte i tady

Specifikace Dov Alfon: A Long Night in Paris

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 407 Kč

A Long Night in Paris - Dov Alfon From a former Israeli intelligence officer, comes the most realistic, thrilling and authentic thriller of the year. Chinese gangsters and Israeli intelligence face off in Paris - Israel's bestselling book of 2017, perfect for fans of Homeland, John Le Carré and Mick Herron "Fast action, clever plotting and a Bond-esque lead character who drives the narrative forward at every turn . . . This is high octane spy action" Manda Scott When an Israeli tech entrepreneur » ... a dál?

Produkt Dov Alfon: A Long Night in Paris

Dov Alfon: A Long Night in Paris - parametry

Název produktu: Dov Alfon: A Long Night in Paris
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 407 Kč
Maximální cena: 434 Kč
Ušetríte až: 27 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.