MENU

Srovnání cen » Počítače a hardware » Tiskárny » Srovnání cen Dotykačka DOTPR58

Tiskárny

Dotykačka DOTPR58

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 8594182260137

Pokladní tiskárna termotransfer, max. šířka pásky 58mm, max. průměr pásky 40mm, 384DPI, rychlost tisku 80mm/s, USB a Bluetooth . Mějte v průběhu celého dne přehled o vaší provozovně. Díky pokladnímu systému pro gastroprovozy budete mít kdykoliv v průběhu celého dne k dispozici dokonalou evidenci skladu, a to i ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.77613
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Dotykačka DOTPR58

Kategorie Tiskárny
Výrobce Dotykačka
Nejnižší cena 1 890 Kč

Pokladní tiskárna přímý termotisk, max. šířka pásky 58mm, max. průměr pásky 40mm, 203DPI, rychlost tisku 80mm/s, USB a Bluetooth . Mějte v průběhu celého dne přehled o vaší provozovně. Díky pokladnímu systému pro gastroprovozy budete mít kdykoliv v průběhu celého dne k dispozici dokonalou evidenci skladu, a to i online!Mějte v průběhu celého dne přehled o vaší provozovně. Díky pokladnímu systému pro gastroprovozy budete mít kdykoliv v průběhu celého dne k dispozici dokonalou evidenci skladu, a to i » ... a dál?

Produkt Dotykačka DOTPR58

Výrobek Dotykačka DOTPR58 neprodává žádný internetový obchod zařazený na Srovname.cz. Můžete zkusit podobné produkty.

Dotykačka DOTPR58 - parametry

Název produktu: Dotykačka DOTPR58
Výrobce: Dotykačka
Minimální cena: 1 890 Kč
Maximální cena: 1 890 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pokladní tiskárna termotransfer, max. šířka pásky 58mm, max. průměr pásky 40mm, 384DPI, rychlost tisku 80mm/s, USB a Bluetooth . Mějte v průběhu celého dne přehled o vaší provozovně. Díky pokladnímu systému pro gastroprovozy budete mít kdykoliv v průběhu celého dne k dispozici dokonalou evidenci skladu, a to i online!Mějte v průběhu celého dne přehled o vaší provozovně. Díky pokladnímu systému pro gastroprovozy budete mít kdykoliv v průběhu celého dne k dispozici dokonalou evidenci skladu, a to i online! Snadné předávání objednávek do kuchyně i na bar a tisk pokladních účtenek zákazníkům skrz termální pokladní tiskárnu je samozřejmost. Zapomeňte na zastaralé pokladní PC systémy, které jsou neskladné, pomalé a bez okamžité technické podpory. Dotykačka nevyžaduje IT specialistu ani údržbu. První nastavení systému proběhne se školitelem a systém funguje bez problémů. Učiňte vaše podnikání pohodlné, přehledné a bez starostí.Vylepšete si svou Dotykačku o pokladní tiskárnu. Tato 58mm tiskárna pok


Přidat recenzi pro Dotykačka DOTPR58

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.