Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Doris Wolf, Rolf Merkle: Jak překonat negativní emoce a myšlenky

Knihy

Doris Wolf, Rolf Merkle: Jak překonat negativní emoce a myšlenky

Hodnocení: 0x
  • 4

Jak překonat negativní emoce a myšlenky - Cesta k duševní pohodě - Rolf Merkle,Doris Wolf Trápí vás nepříjemné pocity a myšlenky? Zápasíte s obavami, závistí, žárlivostí, pocity méněcennosti či viny? Býváte pesimističtí, zlostní, nedůvěřiví, úzkostliví nebo kritičtí? Ztrácíte sebedůvěru a nevíte, jak dál? S pomocí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.90164
skladem

Jaké má kniha
Jak překonat negativní ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Doris Wolf, Rolf Merkle: Jak překonat negativní emoce a myšlenky koupíte i tady

Specifikace Doris Wolf, Rolf Merkle: Jak překonat negativní emoce a myšlenky

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 227 Kč

Zápasíte s obavami, závistí, žárlivostí, pocity méněcennosti či viny? Býváte pesimističtí, zlostní, nedůvěřiví nebo kritičtí? Ztrácíte sebedůvěru a nevíte, jak dál? Naučte se s touto knihou ovládnout své myšlenky, které jsou klíčem k vašim pocitům, a najít cestu ke spokojenému a šťastnému životu. ... a dál?

Produkt Doris Wolf, Rolf Merkle: Jak překonat negativní emoce a myšlenky

Doris Wolf, Rolf Merkle: Jak překonat negativní emoce a myšlenky - parametry

Název produktu: Doris Wolf, Rolf Merkle: Jak překonat negativní emoce a myšlenky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 227 Kč
Maximální cena: 269 Kč
Ušetríte až: 42 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jak překonat negativní emoce a myšlenky - Cesta k duševní pohodě - Rolf Merkle,Doris Wolf Trápí vás nepříjemné pocity a myšlenky? Zápasíte s obavami, závistí, žárlivostí, pocity méněcennosti či viny? Býváte pesimističtí, zlostní, nedůvěřiví, úzkostliví nebo kritičtí? Ztrácíte sebedůvěru a nevíte, jak dál? S pomocí této knihy si dokážete poradit! Uznávaní psychologové a úspěšní autoři několika knih vám ukáží, jak ovládnout myšlenky, které jsou klíčem k vašim pocitům, a najít cestu ke spokojenějšímu a šťastnějšímu životu. Na mnoha příkladech a cvičeních se naučíte, jak pracovat se svými vnitřními monology, aby vám pomáhaly, a ne škodily. Dozvíte se, jak emoce vznikají, jak si přivodit ty dobré i jak se osvobodit od těch negativních a ochromujících. Zjistíte, jak posilovat svou sebeúctu a sebedůvěru, jak pochopit a zvládnout různé obavy a strach, jak překonat závist, pocity viny a výčitky svědomí, depresi, žárlivost a vztahové problémy. Získáte také rychlé tipy pro dobrou náladu a rady, jak najít více spokojenosti a štěstí v každodenním životě. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Psychologie | Psychologie osobnosti od GRADA naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.