Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Doreen Virtue: Zbavte se svých kil bolesti

Knihy naučná literatura

Doreen Virtue: Zbavte se svých kil bolesti

Hodnocení: 1x
  • 3.5

V knize Zbavte se svých kil bolesti s podtitulem "Pochopte souvislost mezi zneužitím, stresem a přejídáním" vám dnes již světově proslulá andělská terapeutka Doreen Virtue, Ph. D. přináší své zkušenosti posbírané během mnoha let své terapeutické praxe na místě ředitelky dvou klinik, zabývajících se léčbou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.5
skladem

Jaké má kniha
Zbavte se svých kil bol..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Doreen Virtue: Zbavte se svých kil bolesti koupíte i tady

Specifikace Doreen Virtue: Zbavte se svých kil bolesti

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 194 Kč

V knize Zbavte se svých kil bolesti s podtitulem "Pochopte souvislost mezi zneužitím, stresem a přejídáním" vám dnes již světově proslulá andělská terapeutka Doreen Virtue, Ph. D. přináší své zkušenosti posbírané během mnoha let své terapeutické praxe na místě ředitelky dvou klinik, zabývajících se léčbou poruch spojených se stravováním. Tato jedinečná kniha vám pomůže přerušit škodlivé spojení mezi emocionální bolestí, stresem, traumatickými zážitky z dětství a přejídáním. ... a dál?

Produkt Doreen Virtue: Zbavte se svých kil bolesti

Doreen Virtue: Zbavte se svých kil bolesti - parametry

Název produktu: Doreen Virtue: Zbavte se svých kil bolesti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 194 Kč
Maximální cena: 253 Kč
Ušetríte až: 59 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

V knize Zbavte se svých kil bolesti s podtitulem "Pochopte souvislost mezi zneužitím, stresem a přejídáním" vám dnes již světově proslulá andělská terapeutka Doreen Virtue, Ph. D. přináší své zkušenosti posbírané během mnoha let své terapeutické praxe na místě ředitelky dvou klinik, zabývajících se léčbou poruch spojených se stravováním. Tato jedinečná kniha vám pomůže přerušit škodlivé spojení mezi emocionální bolestí, stresem, traumatickými zážitky z dětství a přejídáním. Popis Doreen Virtue je americká psychoterapeutka a spisovatelka se zaměřením na spirituálno a léčitelství. Proslavila se zejména svými knihami o andělech a propagováním andělské terapie, v níž spojuje psychoterapeutické poznatky s vírou v anděly. Její další knihy se zabývají také vílami, čakrami, bohyněmi, Indigovými dětmi a dalšími okultními tématy. Knihy Doreen Virtue mají většinou charakter příruček, ale napsala také novelu Solomon‘s Angels (Šalamounovi andělé). Řada jejích děl byla přeložena mimo jiné i do češtiny (Léčení s anděly, Léčení s vílami, Andělská čísla, Poslové světla, Božská magie a další).

Úryvek z knihy:

Každé kilo navíc, které vaše tělo nese, se rovná citové bolesti ve vašem srdci. Moje kniha vám pomůže se těchto kil zbavit tím, že se s touto bolestí vypořádáte. Pokud jste už vyzkoušely mnoho diet a neustále se vždy znovu vracíte ke svým nezdravým stravovacím návykům, vaše nadváha má pravděpodobně psychickou příčinu, kterou je možné uzdravit. Setkala jsem se s tisíci žen a mužů, kteří nebyli schopni přestat s přejídáním. Spouštěčem jejich přejídání byly vždy citově bolestivé situace a traumatické zážitky. (...)

Aspekt žalu při hubnutí

Lidé, trpící nutkavým přejídáním se musí vyrovnat s těžkou ztrátou svého velmi blízkého přítele a utěšitele - jídla. Předchozí zmrzlinové a čokoládové hody, hamburgery, anebo jakékoliv jiné jídlo, které se stalo věrným průvodcem dané osoby v obdobích nejtěžších, pociťují tyto osoby jako ztrátu milované osoby nebo nejlepšího přítele.Tímto aspektem hubnutí jsem se podrobně zabývala. Dospěla jsem k závěru, že je zásadní si tento žal přiznat. Stádia, kterými prochází žal, jsou zcela shodná se stádii žalu prožívaného při ztrátě někoho blízkého. Během fáze šoku jste ochotni udělat cokoli, abyste zhubli. Například si koupíte permanentku do tělocvičny, nakoupíte si cvičební oblečení a pomůcky, zapřísáhnete se, že se nebudete přejídat, a podobně. (...)

Touze po jídle je třeba naslouchat

Pokud něčeho sníte jeden kousek nebo jednu porci - ať je to cokoli, tyčinka, zákusek, hamburger, a tak dále, nemusí to nutně znamenat, že se snažíte ovlivňovat svou náladu nebo energetickou hladinu. Přijde-li však na vás nutkavý a náhlý impuls sníst velké množství určitého jídla, je pravděpodobné, že jíte, abyste potlačili obtěžující či nepříjemné emoce. Znamená to, že prožíváte jednu z následujících emocí: napětí, depresi, úzkost nebo nudu (nuda je vlastně osamělost ve spojení s frustrací, že život je příliš fádní), a máte potřebu se cítit co nejrychlej


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.