Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Doreen Virtue: Rady andělů na každý den

Knihy

Doreen Virtue: Rady andělů na každý den

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Rady andělů na každý den Začněte každé své ráno tím, že se spojíte s láskyplnou energií vašich andělů strážných pomocí jedné z meditací, které mi pro tuto knihu nadiktovali. Každá stránka této knihy vám přináší vzkaz, který vám bude útěchou i povzbuzením, a pomůže vám den začít s pozitivní energií. Tuto jedinečnou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Rady andělů na každý den
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Doreen Virtue: Rady andělů na každý den koupíte i tady

Specifikace Doreen Virtue: Rady andělů na každý den

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 151 Kč

Kniha Rady andělů na každý den od Doreen Virtue vznikla proto, aby vám pomohla zůstat během dne ve stavu vnitřního míru a klidu. A také proto, abyste nezapomínali, že vaši andělé jsou vám neustále po ... a dál?

Produkt Doreen Virtue: Rady andělů na každý den

Doreen Virtue: Rady andělů na každý den - parametry

Název produktu: Doreen Virtue: Rady andělů na každý den
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 151 Kč
Maximální cena: 349 Kč
Ušetríte až: 198 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Rady andělů na každý den Začněte každé své ráno tím, že se spojíte s láskyplnou energií vašich andělů strážných pomocí jedné z meditací, které mi pro tuto knihu nadiktovali. Každá stránka této knihy vám přináší vzkaz, který vám bude útěchou i povzbuzením, a pomůže vám den začít s pozitivní energií. Tuto jedinečnou knihu můžete také používat jako veštecký nástroj. Položte jednoduše svou otázku a knihu namátkou otevřete. Strana, na které jste knihu otevřeli, vám přinese odpověď. Tato kniha vznikla proto, aby vám pomohla zůstat během dne ve stavu vnitřního míru a klidu. A také proto, abyste nezapomínali, že vaši andělé jsou vám neustále po boku, kdykoli ochotni vám pomoci, s čímkoli bude třeba. Doporučuji vám mít knihu u postele na vašem nočním stolku, abyste ji měli po ruce hned po probuzení. "Ať se nacházím kdekoli na světě, a bez ohledu na to, jaký je právě můj program, začínám každý den tím, že si čtu v nějaké inspirační knize a poté medituji a modlím se. Tento dobrý zvyk jsem si osvojila před mnoha lety proto, abych začala den pozitivním myšlením. Ze začátku jsem tuto chvíli ranního přemítání někdy vynechala, ale brzy jsem si všimla, že takové dny pro mě nejsou tak uspokojující a že během nich nevnímám radost. Kdykoli jsem se však ráno stihla zastavit, abych povznesla svého ducha, byla jsem vždycky odměněna kouzelným dnem plným nových příležitostí a pocitem hlubokého naplnění. Od té doby by mě ani nenapadlo, abych svůj ranní rituál zanedbala. Tato kniha vám pomůže se každý den spojit s láskyplnou energií vašich andělů strážných. Každé ráno, ještě než vykročíte do nového dne, byste si měli přečíst text pro daný den. Můžete číst vzkazy po pořádku nebo můžete knihu otevřít namátkou a přečíst si vzkaz, který vám daný den nejvíce odpovídá." (váz., 376 str., 14x21 cm) Popisů krize dospívání najdeme v domácí i světové literatuře bezpočet. Autoři rozpomínající se ve zralém věku na tuhle etapu si leccos nevybaví a něco zas přikryjí nánosem sladké nostalgie. Povídkový debut Pavla Bušty je v uvedeném ohledu čestnou výjimkou: vzhledem k tomu, že jej začal psát na samém prahu plnoletosti, neměl se dnes devatenáctiletý autor nač rozpomínat.Petr, autorovo alter ego žijící na poklidném pražském předměstí, v sedmnácti příbězích upřímně a až klinicky přesně mapuje své fyzické a duševní zrání poznamenané konflikty s rodiči, učiteli, vrstevníky… i se sebou samým. Vyprávění postrádá obvyklý neduh teenagerských textů - nadutost, sebestřednost, neschopnost sebereflexe - a naopak srší vtipem a břitkou ironií. Puberťák s tváří zarudlou pučícím akné se v něm dokáže hlasitě vysmát i vlastním nezdarům, nad nimiž by jiní možná plakali.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.