Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Donna L. Baker: Adobe acrobat 7

Učebnice/Odborná literatura

Donna L. Baker: Adobe acrobat 7 cena od 0 Kč

Donna L. Baker: Adobe acrobat 7

Hodnocení: 1x
  • 4

Adobe Acrobat snad každý používá k prohlížení souborů PDF, ale pokud tím využití Acrobatu končí, jde bezpochyby o nasazování kanónu na vrabce. Poslední verze této aplikace – Acrobat 7 Professional – je přímo nabitá nástroji, které šetří čas a optimalizují práci na dokumentech v týmu. Acrobat lze používat nejen pro ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Donna L. Baker: Adobe acrobat 7 - parametry

Název produktu: Donna L. Baker: Adobe acrobat 7
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Adobe Acrobat snad každý používá k prohlížení souborů PDF, ale pokud tím využití Acrobatu končí, jde bezpochyby o nasazování kanónu na vrabce. Poslední verze této aplikace – Acrobat 7 Professional – je přímo nabitá nástroji, které šetří čas a optimalizují práci na dokumentech v týmu. Acrobat lze používat nejen pro čtení souborů PDF, ale i pro jejich úpravy, přidávání komentářů i shromažďování komentářů od celého týmu recenzentů – prostě vše, co může spolupráci usnadnit. Jak ale všechny tyto výkonné funkce efektivně využít? Není třeba mít strach – odborník na slovo vzatý, Donna L. Baker, se využitím funkcí Acrobatu systematicky zabývá a dokázala je uspořádat do sbírky tipů, jejichž cílem je zvýšení produktivity. Naučíte se například toto: · Používat recenzní funkce pro rozesílání komentářů členům pracovní skupiny (Tip 120), · Opatřovat dokumenty digitálním podpisem a zabezpečovat je před zneužitím (Tip 142), · Vytvářet dokumenty PDF přímo z aplikací firmy Adobe, např.

Photoshopu CS (Tip 25), · Převádět dokumenty PDF do formátu MS Word a naopak (Tip 42), · Používat Adobe Designer k vytváření jednoduchých i složitějších interaktivních formulářů (Tip 72), · Vytvářet tlačítka a odkazy pro spojování několika dokumentů (Tip 96), · Oživovat dokumenty pomocí videosekvencí, souborů flash a zvuku (Tip 126). Snad každý uživatel počítače se více či méně často setkává se soubory PDF a drtivá většina z nich používá k jejich prohlížení Acrobat. Pokud se mezi ně řadíte i vy a pokud pomocí Acrobatu soubory PDF pouze prohlížete, pak vězte, že je to jen nepatrný zlomek možností tohoto programu. Používáte-li při své práci Acrobat v jeho zatím nejnovější verzi 7 a chcete využít všech jeho možností, jakými jsou například úpravy souborů PDF, doplnění komentářů, využití PDF dokumentů v týmové práci, konverze dokumentů z PDF do Wordu a obráceně, vytváření jednoduchých či komplexních formulářů, doplnění tlačítek a ovládacích prvků do PDF dokumentů či v neposlední řadě vybavení PDF dokumentů vlastními videoklipy, ozvučením či Flash animacemi, pak neváhejte a mějte tuto plnobarevnou knihu stále po ruce. Bez zbytečných oklik a teorie jde rovnou k věci a umožní vám okamžitě využít možností PDF dokumentů na maximum. kniha, Adobe Acrobat 7, Organizování, vyhledávání a práce s katalogem. Úpravy a změny v dokumentu., Tipy a triky, Donna L. Baker, GRADA


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.