Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Donald T. Kirkendall: Fotbalový trénink

Knihy naučná literatura

Donald T. Kirkendall: Fotbalový trénink

Hodnocení: 1x
  • 4

Seznamte se s tím, jak a které svaly se zapojují při fotbalu - nejpopulárnější sportovní hře. Publikace přináší nevšední pohled na to, jak vhodně rozvíjet sílu, rychlost a obratnost pro zlepšení hry a jistější střelbu. Její autor, Donald T. Kirkendall, připravil 79 kondičních cvičení, která jsou podrobně popsána a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89399
skladem

Jaké má kniha
Fotbalový trénink
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Donald T. Kirkendall: Fotbalový trénink koupíte i tady

Specifikace Donald T. Kirkendall: Fotbalový trénink

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 336 Kč

Seznamte se s tím, jak a které svaly se zapojují při fotbalu - nejpopulárnější sportovní hře. ... a dál?

Produkt Donald T. Kirkendall: Fotbalový trénink

Donald T. Kirkendall: Fotbalový trénink - parametry

Název produktu: Donald T. Kirkendall: Fotbalový trénink
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 336 Kč
Maximální cena: 399 Kč
Ušetríte až: 63 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Seznamte se s tím, jak a které svaly se zapojují při fotbalu - nejpopulárnější sportovní hře. Publikace přináší nevšední pohled na to, jak vhodně rozvíjet sílu, rychlost a obratnost pro zlepšení hry a jistější střelbu. Její autor, Donald T. Kirkendall, připravil 79 kondičních cvičení, která jsou podrobně popsána a doplněna názornou anatomickou ilustrací se zakreslením pracujících svalů. Součástí každého cvičení je i popis s obrázkem konkrétní fotbalové činnosti, při níž hráč dané svaly zatěžuje. S touto knížkou získáte přehled o tom, jaké svaly se zapojují při kopech, běhu, obranných činnostech, střelbě, chytání míče apod., což vám umožní trénovat podle konkrétních specifických osobních potřeb hráčů a minimalizovat riziko jejich zranění.

Z obsahu

Předmluva

Fotbalista v pohybu

1 FIFA zahřátí

2 Paže

3 Ramena a krk

4 Hrudník

5 Záda a pánev

6 Břicho

7 Dolní končetiny: jednotlivé svaly

8 Dolní končetiny: komplexní cviky

9 Komplexní cviky na posílení celého těla

Seznam cviků

Doporučená literatura

O autorovi

Donald T. Kirkendall má pro napsání Fotbalového tréninku výborné předpoklady. Doktorát ze zátěžové fyziologie získal na Ohijské státní univerzitě a poté vyučoval anatomii, fyziologii a zátěžovou fyziologii na univerzitě ve Wiskonsinu a na Illinoiské státní univerzitě. Roku 1995 se zapojil do sportovního lékařského programu v Lékařském centru při Dukově univerzitě a následně na Univerzitě Severní Karolíny v Chapel Hillu. Jeho výzkumné aktivity se zaměřují na tělovýchovné lékařství a studium tělesného výkonu se specializací na kolektivní sporty - zejména fotbal. Od roku 1997 přispívá do měsíčníku Southern Soccer Scene.

Dr. Kirkendall začal fotbal aktivně hrát na základní škole a pokračoval i při studiu na střední škole a na Ohijské univerzitě, kde závodil v rámci soutěží Národní vysokoškolské sportovní asociace (NCAA). V současnosti je aktivním hráčem rekreační soutěže. Jako fotbalový trenér se věnoval hráčům různých úrovní, působil v žákovských soutěžích i jako asistent trenéra na Ballské státní univerzitě v Indianě. Získal trenérskou licenci USSF B.

Dr. Kirkendall je členem výzkumného lékařského centra FIFA (FIFA Medical Assessment and Research Centre - F-MARC) se sídlem ve švýcarském Curychu. Mezinárodní fotbalová federace (FIFA) je celosvětovou fotbalovou federací, F-MARC provádí sportovní lékařské studie s cílem omezit výskyt zranění fotbalistů a propagovat fotbal jako aktivitu prospěšnou zdraví. Dr. Kirkendall je dále členem Fotbalového lékařského poradního výboru USA. Vzhledem ke svému vztahu k fotbalu a zkušenostem s aplikací sportovní vědy do sportovní praxe patří mezi celosvětově vyhledávané přednášející se sportovním zaměřením. Často přednáší na seminářích trenérů řady sportovních organizací, včetně všech šesti regionálních konfederací FIFA.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.