MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Donald M. Marcus: Důvěra v nevědomí

Knihy naučná literatura

Donald M. Marcus: Důvěra v nevědomí

Hodnocení: 1x
  • 3.5
EAN: 9788073676698

Důvěra v nevědomí - Donald M. Marcus Autor začal pracovat s klientkou Nadějí poté, co ona ukončila svou tréninkovou analýzu, i když bylo zřejmé, že se nedostala k jádru svých osobních obtíží. Analytik i klientka spolu začali pracovat s vědomím, že pro Naději je důležité, aby se v psychoanalytickém procesu setkala ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.52222
skladem

Jaké má kniha
Důvěra v nevědomí
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Donald M. Marcus: Důvěra v nevědomí

Specifikace Donald M. Marcus: Důvěra v nevědomí

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 209 Kč

Autor začal pracovat s klientkou Nadějí poté, co ona ukončila svou tréninkovou analýzu, i když bylo zřejmé, že se nedostala k jádru svých osobních obtíží. Analytik i klientka spolu začali pracovat s vědomím, že pro Naději je důležité, aby se v psychoanalytickém procesu setkala jejich „pravá já“. Kniha je jedinečným přínosem k porozumění psychoterapeutickému procesu, jelikož obsahuje reflexe jednotlivých fází či klíčových momentů jak ze strany analytika, tak klientky. Vedle názorných popisů procesu nabízí i » ... a dál?

Produkt Donald M. Marcus: Důvěra v nevědomí

Donald M. Marcus: Důvěra v nevědomí - parametry

Název produktu: Donald M. Marcus: Důvěra v nevědomí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 209 Kč
Maximální cena: 242 Kč
Ušetríte až: 33 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Důvěra v nevědomí - Donald M. Marcus Autor začal pracovat s klientkou Nadějí poté, co ona ukončila svou tréninkovou analýzu, i když bylo zřejmé, že se nedostala k jádru svých osobních obtíží. Analytik i klientka spolu začali pracovat s vědomím, že pro Naději je důležité, aby se v psychoanalytickém procesu setkala jejich „pravá já“. Kniha je jedinečným přínosem k porozumění psychoterapeutickému procesu, jelikož obsahuje reflexe jednotlivých fází či klíčových momentů jak ze strany analytika, tak klientky. Vedle názorných popisů procesu nabízí i propojení s teoretickými koncepty. Kniha je psána pro psychology, psychoterapeuty a čtenáře se zájmem o populárně psychologickou literaturu. Donald M. Marcus působí jako tréninkový analytik a supervizor na New Center for Psychoanalysis v Los Angeles. Hope (v českém překladu vystupuje jako Naděje) - analyzantka D. M. Marcuse, sama ve výcviku v psychoanalýze. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Psychologie od PORTÁL naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Donald M. MarcusZkušenost Psychoanalýzy z obou stran pohovkyPORTÁL 2011, edice SpektrumKniha, čeština, 168 stran


Přidat recenzi pro Donald M. Marcus: Důvěra v nevědomí

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.