Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Donald M. Epstein: 34 mýtů o zdraví

Knihy naučná literatura

Donald M. Epstein: 34 mýtů o zdraví

Hodnocení: 1x
  • 4

V knize 34 mýtů o zdraví naleznete 34 předsudků, které negativně ovlivňují náš život. Nenechte se ovlivnit tolik oblíbenými omyly, které mají tak negativní dopad na vaše zdraví! Zde se dozvíte, které to jsou!V knize 34 mýtů o zdraví naleznete 34 předsudků, které negativně ovlivňují náš život. Nenechte se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
34 mýtů o zdraví
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Donald M. Epstein: 34 mýtů o zdraví koupíte i tady

Specifikace Donald M. Epstein: 34 mýtů o zdraví

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 40 Kč

Tato kniha nám vysvětlí, jak je to ve skutečnosti s mýty o tělesném zdraví. Každý z těchto oblíbených předsudků má totiž obrovskou, v podstatě magickou moc, která zásadním způsobem ovlivňuje symptomy nemoci, náš postoj k ní i způsob léčby. Autor, který je známým americkým léčitelem a trenérem životního stylu, názorně vysvětlí, jak nás rozšířené nepravdy negativně ovlivňují a nabídne jednoduché afirmace, které samy o sobě mají uzdravující sílu vůči těmto negativně působícícm předsudkům. Samotný autor v hledání » ... a dál?

Produkt Donald M. Epstein: 34 mýtů o zdraví

Donald M. Epstein: 34 mýtů o zdraví - parametry

Název produktu: Donald M. Epstein: 34 mýtů o zdraví
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 40 Kč
Maximální cena: 237 Kč
Ušetríte až: 197 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

V knize 34 mýtů o zdraví naleznete 34 předsudků, které negativně ovlivňují náš život. Nenechte se ovlivnit tolik oblíbenými omyly, které mají tak negativní dopad na vaše zdraví! Zde se dozvíte, které to jsou!V knize 34 mýtů o zdraví naleznete 34 předsudků, které negativně ovlivňují náš život. Nenechte se ovlivnit tolik oblíbenými omyly, které mají tak negativní dopad na vaše zdraví! Zde se dozvíte, které to jsou! Popis Kniha 34 mýtů o zdraví nám vysvětlí, jak je to ve skutečnosti s rozšířenými mýty o tělesném zdraví. Každý z těchto oblíbených předsudků má totiž obrovskou, v podstatě magickou moc, která zásadním způsobem ovlivňuje symptomy nemoci, náš postoj k ní i způsob léčby. Autor, který je známým americkým léčitelem a trenérem životního stylu, názorně vysvětlí, jak nás rozšířené nepravdy negativně ovlivňují a nabídne jednoduché afirmace, které samy o sobě mají uzdravující sílu vůči těmto negativně působícícm předsudkům. Samotný autor se v hledání škodlivých mýtů neklade žádné meze - mýty jsou z oblasti sociální (např. "pro uzdravení je nutné pochopit, co nebo kdo zadal příčinu nemoci"), medicínské (např. "každá nemoc má fyzickou příčinu"), náboženské (např. "nemoc je důsledkem příliš silného ega") i new age (např. "nemoc pomáhá překonat traumata z mých minulých životů"). Úryvek z úvodu: Mýty, které mají vliv na naše zdraví a duševní pohodu, tato kniha zkoumá ve čtyřech kategoriích: sociální, biomedicínské, náboženské a mýty hnutí New Age. Když si mýty budete číst a budete uvažovat o předpokladech, na kterých jsou založeny, můžete zaklínadlo těchto kolektivních příběhů zlomit. Jakožto vypravěč můžete staré příběhy vyprávět novým způsobem a nahradit jednotlivé mýty svou vlastní léčivou magií. Na konci každého mýtu naleznete krátký odstavec. Má vám pomoci vytvořit nový příběh, který léčebný proces podpoří. Tento odstavec, nebo-li "léčivou magii", byste měli dobře promyslet, přečíst nahlas nebo opakovat tak často, jak jen to bude potřeba, abyste se mýtu o zdraví zbavili. Léčivá magie nabízí nové a zajímavé možnosti léčení nejen vám, ale i vašim blízkým. Na následujících stránkách se zamyslete nad účinky jednotlivých mýtů a nad mocí, jakou nad vámi mohou mít. Mnohé mýty, kterým dnes lidé věří, jsou z hlediska léčení neúčinné, nebo dokonce nebezpečné. Nyní se na tyto mýty a na vliv, který mají na vaše zdraví a duševní pohodu, společně podíváme a vy budete mít příležitost se "probudit". Důvěra, kterou do vyprávění vkládáme, nás může pomoci uzdravit, nebo zabít, takže budeme hledat příběh, který nám neškodí a našemu uzdravení pomáhá. Počet stran: 192 Rozměry: 144 x 207 mm Vazba: brožovaná Další sdělení Další informace o knize 34 mýtů o zdraví naleznete v článku 34 mýtů o zdraví – Někteří lidé se už nemohou uzdravit. V naší nabídce naleznete také další knihy o zdraví.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.