Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Donald J. Trump, Robert T. Kiyosaki: Proč chceme, abyste byli bohatí

Knihy naučná literatura

Donald J. Trump, Robert T. Kiyosaki: Proč chceme, abyste byli bohatí

Hodnocení: 1x
  • 4

Proč chceme, abyste byli bohatí - v r.2006 vzniklo unikátní spojení dvou nejvyšších autorit na téma bohatství. Dva muži, jedno poselství. Donald J. Trump je jedním z nejznámějších světových podnikatelů. Vlastní mrakodrapy v New Yorku, prominentní golfová hřiště, pořádá Miss World, má vlastní TV show, vlastní Trumpovu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Donald J. Trump, Robert T. Kiyosaki: Proč chceme, abyste byli bohatí koupíte i tady

Specifikace Donald J. Trump, Robert T. Kiyosaki: Proč chceme, abyste byli bohatí

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 188 Kč

Proč chceme, abyste byli bohatí - v r.2006 vzniklo unikátní spojení dvou nejvyšších autorit na téma bohatství. Dva muži, jedno poselství. Donald J. Trump je jedním z nejznámějších světových podnikatelů. Vlastní mrakodrapy v New Yorku, prominentní golfová hřiště, pořádá Miss World, má vlastní TV show, vlastní Trumpovu univerzitu a výčet by mohl pokračovat. Je to člověk, který dokázal masivně zbohatnout, poté se dostal 4 miliardy dolarů do minusu jen proto, aby opět zbohatl ještě více. To ho pasuje do role člověka » ... a dál?

Produkt Donald J. Trump, Robert T. Kiyosaki: Proč chceme, abyste byli bohatí

Donald J. Trump, Robert T. Kiyosaki: Proč chceme, abyste byli bohatí - parametry

Název produktu: Donald J. Trump, Robert T. Kiyosaki: Proč chceme, abyste byli bohatí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 188 Kč
Maximální cena: 298 Kč
Ušetríte až: 110 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Proč chceme, abyste byli bohatí - v r.2006 vzniklo unikátní spojení dvou nejvyšších autorit na téma bohatství. Dva muži, jedno poselství. Donald J. Trump je jedním z nejznámějších světových podnikatelů. Vlastní mrakodrapy v New Yorku, prominentní golfová hřiště, pořádá Miss World, má vlastní TV show, vlastní Trumpovu univerzitu a výčet by mohl pokračovat. Je to člověk, který dokázal masivně zbohatnout, poté se dostal 4 miliardy dolarů do minusu jen proto, aby opět zbohatl ještě více. To ho pasuje do role člověka schopného překonávat překážky a stavět se protivenstvím osudu. Robert T. Kiyosaki (neboli „Bohatý táta“).Ten druhý je nejprodávanějším autorem na světě na téma finance. Má celou řadu stálých bestsellerů. (Bohatý táta, chudý táta, Cashflow kvadrant, Konspirace mocných a bohatých...). Lépe než kdokoliv popisuje ekonomický systém ve kterém žijeme – systém volného trhu / kapitalismus. Jeho knihy jsou povinnou četbou pro každého, kdo chce dosáhnout finanční svobody. Tito dva muži věří, že čím více budou pomáhat ostatním dosáhnout bohatství, tím bude více pro všechny. Uvnitř knihy se dozvíte např. že ke zbohatnutí stačí zdravý selský rozum a jednoduchá matematika. Naučíte se, jak si užívat celý proces nabývání majetku a jak minimalizovat své úsilí: „Když Donald a já přemýšlíme o tom, jak pracovat tvrdě, obvykle přemýšlíme o ostatních lidech, kteří pro nás pracují tvrdě, abychom zbohatli.“ Na stranách 132 a 133 je uvedena naprosto klíčová věc, kterou je třeba vědět ke zbohatnutí a tou je Síla kontroly - jak mít investice a byznysy pod kontrolou a nikoliv ponechané náhodě. Dále se dozvíte, že ani jeden z autorů nediverzifikuje.. tedy nikoliv ve smyslu jak diverzifikaci chápe většina lidí. A dokonce si ani jeden z nich nemyslí, že se zvyšujícím se ziskem z obchodu by se mělo zvyšovat jeho riziko. Neexistují totiž riskantní obchody, ale pouze riskantní investoři, kteří neznají svůj terén a neovládají své umění – těm se s touto knihou obloukem vyhnete. Publikace: Proč chceme abyste byli bohatí - Dva muži - jedno poselství - Robert T. Kiyosaki;Donald J. Trump. Svět stojí před mnoha náročnými úkoly a jeden z nich se týká

financí. Mentalita dělání si nároků na pomoc se stala epidemií.

Stále více lidí očekává od svých zemí, zaměstnavatelů nebo rodin,

že se o ně postarají. Donald Trump a Robert Kiyosaki, oba úspěšní

obchodníci, jsou přímo předurčeni k tomu, aby spojili své síly a

pomohli tyto úkoly zvládnout. Jsou přesvědčeni, že peněžní problémy

nemůžete vyřešit pomocí peněz. S peněžními problémy si poradíte jen

díky finančnímu vzdělání. Trump a Kiyosaki vás chtějí naučit jak

zbohatnout.

Každý z nich by dokázal napsat knihu na toto téma sám, ale rozhodli

se napsat ji společně, protože sdílejí stejnou vášeň pro vzdělání a

touhu zdůrazňovat význam finanční gramotnosti. Kromě toho chtějí

věnovat část výtěžku z každé knihy charitativním a vzdělávacím

organizacím, které také podporují finanční vzdělávání.

"Dejte člověku rybu a nakrmíte ho na jeden den. Nauč


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.