Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Donald E. Scott: Elektrický vesmír

Učebnice/Odborná literatura

Donald E. Scott: Elektrický vesmír

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Elektrický vesmír - Nová kosmologie, založená na současných poznatcích astronomie a fyziky plazmatu - Donald E. Scott. Teorie "plazmatického" či "elektrického" vesmíru, k níž se již přiklání mnoho současných vědců, se ostře střetává se starou dominující představou, založenou převážně na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Elektrický vesmír
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Donald E. Scott: Elektrický vesmír koupíte i tady

Specifikace Donald E. Scott: Elektrický vesmír

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 210 Kč

Nová kosmologie, založená na současných poznatcích astronomie a fyziky plazmatu Vesmír BEZ hypotetických a neprokázaných černých děr, temné hmoty, velkého třesku, termojaderné reakce ve Slunci... Te ... a dál?

Produkt Donald E. Scott: Elektrický vesmír

Donald E. Scott: Elektrický vesmír - parametry

Název produktu: Donald E. Scott: Elektrický vesmír
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 210 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 89 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Elektrický vesmír - Nová kosmologie, založená na současných poznatcích astronomie a fyziky plazmatu - Donald E. Scott. Teorie "plazmatického" či "elektrického" vesmíru, k níž se již přiklání mnoho současných vědců, se ostře střetává se starou dominující představou, založenou převážně na působení gravitačních sil. Nová astronomická pozorování dosavadní "gravitační" teorii výrazně zpochybňují nebo přímo vyvracejí. Zastánci "elektrického vesmíru" vycházejí z objevů fyziky plazmatu, z díla švédského fyzika Hannese Alfvéna, nositele Nobelovy ceny, a norského vědce Kristiana Birkelanda, stejně jako z pozorování současných astronomů. Dr. Donald E. Scott je odborník fyziky plazmatu a zároveň astronom. Jeho snímky oblohy ilustrují tuto knihu. Je v současnosti nejznámějším mluvčím nového pohledu na vesmír. Kosmologie byla vždy základním kamenem myšlenkového systému dané doby, a proto dnešní spor mezi zastánci "starého" a "nového" dobře vyjadřuje změnu paradigmatu v myšlení lidstva, probíhající také v mnoha jiných oborech. Dr. Scott je nejen zasvěcený, ale také zábavný vypravěč, vysvětluje tematiku čtivě a tak, aby jí porozuměl i čtenář bez odborných znalostí. Publikace: Elektrický vesmír - Nová kosmologie, založená na současných poznatcích astronomie a fyziky plazmatu - Donald E. Scott. Autor: Scott Donald E.; Nová kosmologie, založená na současných poznatcích astronomie a fyziky plazmatu Vesmír BEZ hypotetických a neprokázaných černých děr, temné hmoty, velkého třesku, termojaderné reakce ve Slunci... ...


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.