Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Donald E. Knuth: Umění programování

Učebnice/Odborná literatura

Donald E. Knuth: Umění programování

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Klasické dílo v češtině. Aktualizováno a přizpůsobeno současným programátorským trendům.. Stručný popis knihy Umění programování - 2. díl - Seminumerické algoritmy: Již více než 40 let nejvlivnější učebnice programování! Ponořte se do jedné z nejvýznamnějších učebnic programování a informatiky vůbec a objevte důvody, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Donald E. Knuth: Umění programování koupíte i tady

Specifikace Donald E. Knuth: Umění programování

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 778 Kč

Druhý díl klasické programátorské publikace The Art of Computer Programming od gurua oboru Donalda E. Knutha. Autor se věnuje tématům od generování náhodných čísel až po operace s pohyblivou desetinnou čárkou a mnoha dalšímu. V knize najdete stovky úkolů a otázek včetně odpovědí a řešení většiny cvičení. Vše je prosycené svérázným autorovým humorem a plné názorných schémat, aby se ani začátečník ve výkladu neztratil. ... a dál?

Produkt Donald E. Knuth: Umění programování

Donald E. Knuth: Umění programování - parametry

Název produktu: Donald E. Knuth: Umění programování
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 778 Kč
Maximální cena: 999 Kč
Ušetríte až: 221 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:
  • Klasické dílo v češtině. Aktualizováno a přizpůsobeno současným programátorským trendům.. Stručný popis knihy Umění programování - 2. díl - Seminumerické algoritmy: Již více než 40 let nejvlivnější učebnice programování! Ponořte se do jedné z nejvýznamnějších učebnic programování a informatiky vůbec a objevte důvody, proč se série knih Umění programování (The Art of Computer Programming) stala tak průlomovým dílem. Výuková publikace i referenční příručka plná nejdůležitějších programátorských rad, zásad a principů probraných do nejhlubších matematických detailů obsahuje stovky cvičebních úkolů a otázek včetně odpovědí a řešení většiny cvičení. Tento svazek pokrývá seminumerické algoritmy – od generování náhodných čísel až po operace s pohyblivou desetinnou čárkou a jiné optimalizované aritmetické algoritmy. 8 důvodů unikátnosti série knihThe Art of Computer Programming:     Začala vznikat na začátku 60. let a přes obrovský rozmach v oblasti IT jsou její tvrzení platná dodnes.     Dokáže ji vstřebat každý čtenář se znalostmi středoškolské algebry.     Všechna matematická tvrzení jsou náležitě dokázána.     Může sloužit k samostudiu obecných programátorských pravidel a datových struktur, praktického programování ve strojovém jazyce, ale i ke studiu      diskrétní matematiky.
  •     Autor demonstruje algoritmy na strojově orientovaném jazyce, aby tak mohl pracovat s elementárními počítačovými instrukcemi.     Aby autor dosáhl úplné obecnosti, vytvořil pro účely výkladu univerzální počítač.     Dobrovolníci vytvořili simulátory Knuthova počítače, takže je možné vše si vyzkoušet i prakticky.     Programování je tu pojato i z estetické stránky; propojuje se tak exaktní a umělecká činnost. „Bible všech základních algoritmů a dílo, které dnešní vývojáře učí vše, co by o programování měli znát.“             – magazín Byte, září 1995 „Pokud si myslíte, že jste dobrý programátor, přečtěte si Knuthovo Umění programování A určitě mi pošlete resumé, pokud jeho dílo dočtete až do konce.“         – Bill Gates, zakladatel společnosti Microsoft „Je příjemné, když je problém tak složitý, že musíte sáhnout do poličky pro Knutha. Mám pocit, že pouhé otevření té knihy je pro počítače užitečné.“            – Jonathan Laventhol, vedoucí technolog společnosti Imagination O autorovi: Donald Erwin Knuth, emeritní profesor Stanfordovy univerzity v Kalifornii, je jedním z nejuznávanějších světových odborníků v oblasti informačních technologií. Vytvořil systémy TeX a METAFONT, které se staly standardy počítačové sazby. Napsal přes 20 knih a 160 odborných publikací o programování, sazbě či obecně o informačních technologiích. Na sérii knih Umění programování (The Art of Computer Programming) začal pracovat již v roce 1962, kdy absolvoval kalifornský Institute of Technology, a novým dílům se věnuje dodnes. Je nositelem mnoha vyznamenání v oboru informatiky včetně Turingovy ceny, IEEE Computer Pioneer Award nebo americké národní medaile za vědu. V roce 1996 navštívil Českou repub

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.