Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Donald E. Knuth: Umění programování

Učebnice/Odborná literatura

Donald E. Knuth: Umění programování

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Klasické dílo v češtině. Aktualizováno a přizpůsobeno současným programátorským trendům.. Stručný popis knihy Umění programování - 2. díl - Seminumerické algoritmy: Již více než 40 let nejvlivnější učebnice programování! Ponořte se do jedné z nejvýznamnějších učebnic programování a informatiky vůbec a objevte důvody, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85943

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Donald E. Knuth: Umění programování

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 941 Kč

Již více než 40 let nejvlivnější učebnice programování! Ponořte se do jedné z nejvýznamnějších učebnic programování a informatiky vůbec a objevte důvody, proč se série knih Umění programování (The Art of Computer Programming) stala tak průlomovým dílem. Výuková publikace i referenční příručka plná nejdůležitějších programátorských rad, zásad a principů probraných do nejhlubších matematických detailů obsahuje stovky cvičebních úkolů a otázek včetně odpovědí a řešení většiny cvičení. Tento svazek pokrývá » ... a dál?

Produkt Donald E. Knuth: Umění programování

Donald E. Knuth: Umění programování - parametry

Název produktu: Donald E. Knuth: Umění programování
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 941 Kč
Maximální cena: 965 Kč
Ušetríte až: 24 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:
  • Klasické dílo v češtině. Aktualizováno a přizpůsobeno současným programátorským trendům.. Stručný popis knihy Umění programování - 2. díl - Seminumerické algoritmy: Již více než 40 let nejvlivnější učebnice programování! Ponořte se do jedné z nejvýznamnějších učebnic programování a informatiky vůbec a objevte důvody, proč se série knih Umění programování (The Art of Computer Programming) stala tak průlomovým dílem. Výuková publikace i referenční příručka plná nejdůležitějších programátorských rad, zásad a principů probraných do nejhlubších matematických detailů obsahuje stovky cvičebních úkolů a otázek včetně odpovědí a řešení většiny cvičení. Tento svazek pokrývá seminumerické algoritmy – od generování náhodných čísel až po operace s pohyblivou desetinnou čárkou a jiné optimalizované aritmetické algoritmy. 8 důvodů unikátnosti série knihThe Art of Computer Programming:     Začala vznikat na začátku 60. let a přes obrovský rozmach v oblasti IT jsou její tvrzení platná dodnes.     Dokáže ji vstřebat každý čtenář se znalostmi středoškolské algebry.     Všechna matematická tvrzení jsou náležitě dokázána.     Může sloužit k samostudiu obecných programátorských pravidel a datových struktur, praktického programování ve strojovém jazyce, ale i ke studiu      diskrétní matematiky.
  •     Autor demonstruje algoritmy na strojově orientovaném jazyce, aby tak mohl pracovat s elementárními počítačovými instrukcemi.     Aby autor dosáhl úplné obecnosti, vytvořil pro účely výkladu univerzální počítač.     Dobrovolníci vytvořili simulátory Knuthova počítače, takže je možné vše si vyzkoušet i prakticky.     Programování je tu pojato i z estetické stránky; propojuje se tak exaktní a umělecká činnost. „Bible všech základních algoritmů a dílo, které dnešní vývojáře učí vše, co by o programování měli znát.“             – magazín Byte, září 1995 „Pokud si myslíte, že jste dobrý programátor, přečtěte si Knuthovo Umění programování A určitě mi pošlete resumé, pokud jeho dílo dočtete až do konce.“         – Bill Gates, zakladatel společnosti Microsoft „Je příjemné, když je problém tak složitý, že musíte sáhnout do poličky pro Knutha. Mám pocit, že pouhé otevření té knihy je pro počítače užitečné.“            – Jonathan Laventhol, vedoucí technolog společnosti Imagination O autorovi: Donald Erwin Knuth, emeritní profesor Stanfordovy univerzity v Kalifornii, je jedním z nejuznávanějších světových odborníků v oblasti informačních technologií. Vytvořil systémy TeX a METAFONT, které se staly standardy počítačové sazby. Napsal přes 20 knih a 160 odborných publikací o programování, sazbě či obecně o informačních technologiích. Na sérii knih Umění programování (The Art of Computer Programming) začal pracovat již v roce 1962, kdy absolvoval kalifornský Institute of Technology, a novým dílům se věnuje dodnes. Je nositelem mnoha vyznamenání v oboru informatiky včetně Turingovy ceny, IEEE Computer Pioneer Award nebo americké národní medaile za vědu. V roce 1996 navštívil Českou repub

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.