Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Donald Baack, Kenneth E. Clow: Reklama, propagace a marketingová komunikace

Učebnice/Odborná literatura

Donald Baack, Kenneth E. Clow: Reklama, propagace a marketingová komunikace

Hodnocení: 2x
  • 4

Publikace: Reklama, propagace a marketingová komunikace - Donald Baack;Kenneth E. Clow. Čím je kniha přínosná? Autoři si uvědomují základní problém, který sužuje řadu firem, a snaží se jim poradit, jak marketingovým sdělením prorazit ve změti přehuštěných trhů. V poslední dekádě se objevilo mnoho nových způsobů, jak ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Reklama, propagace a ma..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Donald Baack, Kenneth E. Clow: Reklama, propagace a marketingová komunikace

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 1 186 Kč

Kniha je určena studentům ekonomického zaměření, kteří se chtějí dozvědět co nejvíc informací o reklamě, propagaci a marketingové komunikaci. Naleznete zde např. tato témata: firemní image, řízení značky, nákupní chování, podpora prodeje, analýza propagačních příležitostí, reklama, integrovaný marketing, způsoby hodnocení marketingových programů. Na konci každé kapitoly jsou materiály na procvičení probíraných koncepcí. ... a dál?

Produkt Donald Baack, Kenneth E. Clow: Reklama, propagace a marketingová komunikace

Donald Baack, Kenneth E. Clow: Reklama, propagace a marketingová komunikace - parametry

Název produktu: Donald Baack, Kenneth E. Clow: Reklama, propagace a marketingová komunikace
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 186 Kč
Maximální cena: 1 590 Kč
Ušetríte až: 404 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Reklama, propagace a marketingová komunikace - Donald Baack;Kenneth E. Clow. Čím je kniha přínosná? Autoři si uvědomují základní problém, který sužuje řadu firem, a snaží se jim poradit, jak marketingovým sdělením prorazit ve změti přehuštěných trhů. V poslední dekádě se objevilo mnoho nových způsobů, jak produkty a služby prodávat, a mnoho nových míst, kde je propagovat. Klíčem k efektivnímu programu reklamní, propagační a marketingové komunikace je vytvořit jednolitý a jasný hlas, dobře slyšitelný v hluku mnoha protichůdných reklamních a marketingových taktik. Splnit tento úkol znamená spojit dohromady všechny aspekty firemního marketingového úsilí a zaměřit se na jediné sdělení. Publikace je určena: - studentům ekonomického zaměření, kteří chtějí získat co nejvíc informací o reklamě, propagaci a marketingové komunikaci - pro lidi z reklamních a marketingových agentur, kteří se chtějí seznámit se zkušenostmi ze zahraničí Naleznete zde například následující témata: - firemní image a řízení značky - nákupní chování – modely nákupního rozhodování spotřebitelů i firem - analýza propagačních příležitostí, segmentace spotřebitelských i mezipodnikových trhů - řízení reklamní kampaně, výběr reklamní agentury - tvorba reklamy – strategie sdělení, realizační rámce, typy reklamních triků, výběr reklamních médií - podpora prodeje – propagační taktiky - spotřebitelská propagace - osobní prodej, databázový marketing a řízení vztahu se zákazníky - vztahy s veřejností, sponzorské programy a regulace - internetový marketing - marketingová komunikace pro malé podniky - hodnocení efektivity marketingových programů Publikace: Reklama, propagace a marketingová komunikace - Donald Baack;Kenneth E. Clow. Kenneth ClowCPress 2008Kniha, čeština, 504 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.