Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Don Miguel Ruiz: Čtyři dohody - ilustrovaná kniha

Knihy naučná literatura

Don Miguel Ruiz: Čtyři dohody - ilustrovaná kniha

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Don Miguel Ruiz, Čtyři dohody v ilustrovaném vydání, které vyšlo k 15. výročí prvního vydání Čtyř dohod knižně. Don Miguel Ruiz v této knize vysvětluje, v čem spočívá centrum omezujících názorů, které má na lidský život a jeho kvalitu obrovský vliv. Pokud omezení akceptujeme, místo abychom odstranili jeho ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Don Miguel Ruiz: Čtyři dohody - ilustrovaná kniha koupíte i tady

Specifikace Don Miguel Ruiz: Čtyři dohody - ilustrovaná kniha

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 185 Kč

Vychází k 15. výročí prvního vydání. Ve Čtyřech dohodách odhaluje Don Miguel Ruiz zdroj omezujících názorů, které nás připravují o radost a vedou ke zbytečnému utrpení. Čtyři dohody, založené na staré toltécké moudrosti, nabízejí silný kód chování, který dokáže rychle proměnit náš život v nový prožitek svobody, opravdového štěstí a lásky. Ruiz shrnuje v duchu Castanedy základní toltéckou moudrost a vyjadřuje jasně a čistě, co pro muže a ženy znamená žít jako mírumilovní válečníci v moderním světě. V toltécké » ... a dál?

Produkt Don Miguel Ruiz: Čtyři dohody - ilustrovaná kniha

Don Miguel Ruiz: Čtyři dohody - ilustrovaná kniha - parametry

Název produktu: Don Miguel Ruiz: Čtyři dohody - ilustrovaná kniha
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 185 Kč
Maximální cena: 261 Kč
Ušetríte až: 76 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Don Miguel Ruiz, Čtyři dohody v ilustrovaném vydání, které vyšlo k 15. výročí prvního vydání Čtyř dohod knižně. Don Miguel Ruiz v této knize vysvětluje, v čem spočívá centrum omezujících názorů, které má na lidský život a jeho kvalitu obrovský vliv. Pokud omezení akceptujeme, místo abychom odstranili jeho vliv a zlepšili kvalitu svého života, prožijeme život jen ve starostech, stresech, pocitech zmaru a utrpení. Čtyři dohody Dona Miguela Ruize představují způsob, jak vidět životní situace z jiného úhlu, správně se rozhodnout a hlavně, žít svůj život v radosti, svobodě a štěstí. K tomu slouží kód chování pocházející od starých Toltéků, který dovede proměnit život v nový prožitek svobody, opravdového štěstí a lásky. Don Miguel Ruiz vychází v duchu Castanedy ze staré toltécké moudrosti, ale jeho pokyny jsou přesné a jasné a vedou k pocitu svobody a seberealizace. Každému, kdo si koupí Čtyři dohody a bude žít v duchu jejich principů, kniha pomůže zbavit se zbytečných starostí a strachů. Don Miguel Ruiz je naguál z rodu Rytířů orla a věnuje se předávání svých znalostí učení starých Toltéků.   Druh sortimentu : Kniha, Čtyři dohody, Jazyk : Čeština, Počet stran : 176 ČTYŘI DOHODY Ilustrované vydání k 15. výročí Je to už patnáct let od chvíle, kdy poprvé vyšly Čtyři dohody. Nyní, k patnáctému výročí jejich vydání, vychází bohatě ilustrovaná a do detailu graficky zpracovaná výroční edice knihy, která nejenže dokáže změnit váš život pozitivním způsobem na cestě k osobní svobodě, ale bude i potěšením pro vaše oči. Ve Čtyřech dohodách odhaluje don Miguel Ruiz zdroj omezujících názorů, které nás připravují o radost a vedou ke zbytečnému utrpení. Čtyři dohody, založené na staré toltécké moudrosti, nabízejí silný kód chování, který dokáže rychle  proměnit náš život v nový prožitek svobody, opravdového štěstí a lásky. Ruiz shrnuje v duchu Castanedy základní toltéckou moudrost a vyjadřuje jasně a čistě, co pro muže a ženy znamená žít jako mírumilovní válečníci v moderním světě. V toltécké tradici vede naguál člověka k osobní svobodě. Don Miguel Ruiz je naguál z rodu Rytířů orla a věnuje se předávání svých znalostí učení starých Toltéků.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.