Domo DO 309 KP
Domo DO 309 KP

TOP 28
Domo DO 309 KP

od 649 Kč
Klasický vařič s litinovou plotýnkou a nástřikem práškovou vypalovací barvou. Snadná a plynulá regulace teploty Světelná signalizace chodu vařiče Profilovaná horní deska pro zachycení přetečených kapalin Ochrana proti přehřátí Plotýnka z tlakově litého hliníku o průměru 18,5 cm Povrchová úprava těla přístroje: bílá vypalovaná barva Příkon: 1500 W Domo DO309KP Ne do každé kuchyně se vejde plnohodnotná varná deska nebo sporák s troubou. Na chaty,…
T.S.BOHEMIA a.s.
Doprava zdarma Skladem
649 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Domo DO 309 KP
Výrobce: DOMO
Minimální cena: 649 Kč
Maximální cena: 649 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Klasický vařič s litinovou plotýnkou a nástřikem práškovou vypalovací barvou.

  • Snadná a plynulá regulace teploty
  • Světelná signalizace chodu vařiče
  • Profilovaná horní deska pro zachycení přetečených kapalin
  • Ochrana proti přehřátí
  • Plotýnka z tlakově litého hliníku o průměru 18,5 cm
  • Povrchová úprava těla přístroje: bílá vypalovaná barva
  • Příkon: 1500 W
Domo DO309KP

Ne do každé kuchyně se vejde plnohodnotná varná deska nebo sporák s troubou. Na chaty, studentské koleje, do garsonek, hotelových pokojů a dalších menších prostor, kde je k dispozici pouze maličká (nebo žádná) kuchyňka, je jako stvořený jednoplotýnkový vařič. Vařič Domo DO309KP na první pohled zaujme svými kompaktními rozměry. Jde o spotřebič, který postavíte na malý kousek volného místa, a přesto si s jeho pomocí dokážete uvařit plnohodnotný oběd pro sebe i celou rodinu.

Plynulá regulace teploty

Za pomoci otočného termostatu si plynule regulujte teplotu dle aktuálních preferencí a potřeb. Po připojení do elektrické zásuvky se rozsvítí indikátor provozu, abyste vždy věděli, kdy je přístroj funkční, a nepopálili se o horkou plotýnku. Plotna s průměrem 18,5 cm je vyrobená z tlakově litého hliníku. Na okraji přístroje dochází k profilaci desky, aby přetečená kapalina z hrnce nevytekla mimo vařič. Přístroj se díky příkonu 1 500 W zvládne rychle zahřát a zaručí stabilně vysokou teplotu po celou dobu svého provozu.

Vařič elektrický jednoplotýnkový - DOMO DO 309 KP Jednoplotýnkový vařič. Snadná a plynulá regulace teploty. Světelná signalizace chodu vařiče. Profilovaná horní deska pro zachycení přetečených kapalin. Ochrana proti přehřátí. Litinová plotna o průměru 18,5 cm. Tělo z tlakově litého hliníku Rozměry balení (š x h x v): 28 x 30 x 9,5 cm Hmotnost: 4 kg Příkon: 1500 W Tip Povrchová úprava tohoto vařiče je vypalovanou barvou, která podléhá stárnutí, zvláště při extrémně vysokých teplotách. Pokud se tedy udělá kolem plotýnky žlutý pruh, neškrabejte jej, mohli byste oškrábat barvu.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.