MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Komiksy » Srovnání cen Dominique Goblet: Předstírat je prostě lhát

Komiksy

Dominique Goblet: Předstírat je prostě lhát

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788087596586

Předstírat je prostě lhát - Dominique Goblet. Předstírat je prostě lhát je svým způsobem terapeutická kniha. Autorka Dominique Goblet se v ní rozhodla oživit ne vždy příjemné vzpomínky, silné osobní zážitky a postavy, které se však nevynořují chronologicky, snad proto, aby vzniklý meziprostor mohl spáchané bezpráví ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85948
skladem

Jaké má kniha
Předstírat je prostě lhát
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Dominique Goblet: Předstírat je prostě lhát

Specifikace Dominique Goblet: Předstírat je prostě lhát

Kategorie Komiksy
Nejnižší cena 331 Kč

Předstírat je prostě lhát - Goblet Dominique Předstírat je prostě lhát je svým způsobem terapeutická kniha. Autorka Dominique Goblet se v ní rozhodla oživit ne vždy příjemné vzpomínky, silné osobní zážitky a postavy, které se však nevynořují chronologicky, snad proto, aby vzniklý meziprostor mohl spáchané bezpráví poněkud relativizovat. Námětem knihy je příběh rodiny, lásky, vzájemných vztahů a pout. Autorka zkoumá, jakou roli hrají v intimních vztazích slova, naslouchání, zvuky (hudba) a ticho a vytváří jakýsi » ... a dál?

Produkt Dominique Goblet: Předstírat je prostě lhát

Dominique Goblet: Předstírat je prostě lhát - parametry

Název produktu: Dominique Goblet: Předstírat je prostě lhát
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 331 Kč
Maximální cena: 346 Kč
Ušetríte až: 15 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Předstírat je prostě lhát - Dominique Goblet. Předstírat je prostě lhát je svým způsobem terapeutická kniha. Autorka Dominique Goblet se v ní rozhodla oživit ne vždy příjemné vzpomínky, silné osobní zážitky a postavy, které se však nevynořují chronologicky, snad proto, aby vzniklý meziprostor mohl spáchané bezpráví poněkud relativizovat. Námětem knihy je příběh rodiny, lásky, vzájemných vztahů a pout. Autorka zkoumá, jakou roli hrají v intimních vztazích slova, naslouchání, zvuky (hudba) a ticho a vytváří jakýsi léčivý odstup, který bolestnou vzpomínku dokáže částečně absorbovat. Goblet však není jen svéráznou vypravěčkou, ale především originální výtvarnicí, která v průběhu vyprávění expresivně mění jak výtvarnou techniku, tak písmo. Nedisciplinovaně si pohrává s hranicemi komiksového média a otvírá čtenáři-divákovi novou výtvarnou perspektivu. Její hutné tkanivo spředené ze slov, letmých grafických skic a formátově náročnějších maleb prostupuje směs něhy, násilí, smutku, humoru, ironie, ale především poezie, která je jasným východiskem pro tady a teď. Předstírat je prostě lhát - Dominique Goblet od nakladatelství Meander v kategorii Beletrie | Poezie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Přidat recenzi pro Dominique Goblet: Předstírat je prostě lhát

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.